Як бути хорошим дитиною.

Хороші діти - відрада батьків, їх опора в старості. Дитина, якщо він любить маму і тата, піклується про їх здоров'я, замислюється про свою поведінку в сім'ї та поза її вже в молодшому шкільному віці. Але поштовх до цього повинні дати саме батьки, своїм вихованням і любов'ю.
Інструкція
1
Якщо мама і тато кажуть, щоб ви краще готували уроки і слухали вчителів у школі, вони дбають про ваше майбутнє. Всі порядні батьки хочуть, щоб їхні діти не відчували проблем і труднощів у житті. Хороша освіта - це основа, старт для вашої кар'єри. Тому прислухайтеся до слів батьків і постарайтеся в міру можливостей краще встигати в школі і в інших навчальних закладах.
2
Коли вам доводять, що палити, вживати алкоголь і вживати наркотики можна, це не означає, що мама з татом приховують від вас щось цікаве, доступне тільки дорослим. Це означає тільки те, що вони турбуються про ваше здоров'я, про вашу подальшу життя, яка буде значно краще без цих шкідливих звичок. Повірте і батькам, і медицині, і кримінальній статистиці. Ні до чого хорошого нікотин, алкоголь і наркотики не приводять.
3
Приносьте мамі з татом щастя, спокій, радість і мир. Оберігайте від тривог, образ, прикростей і стресів. Це все в ваших силах і влади. Головне, що таким чином ви робите і своє майбутнє більш успішним і щасливим. Піклуючись про своїх батьків, ви тим самим готуєте майданчик для побудови своєї майбутньої сім'ї.
4
Оцінюйте свої бажання і вчинки з точки зору старших. Наприклад, затримуючись з приятелями на вулиці, не забувайте зателефонувати батькам, щоб вони не хвилювалися за вас. Якщо мама втомилася на роботі, вимийте посуд після вечері - це зовсім не важко, але як приємно для коханої матусі! Цікавтеся справами тата, спробуйте розділити його захоплення, якщо ви хлопчик. Відчуйте всю принадність духовного єднання з близькою людиною, збираючи інвентар для походу і риболовлі, розмовляючи про таємниці світобудови у мерехтливого багаття.
5
Дівчинка зможе перейняти у мами всі її жіночі секрети і хитрощі в області макіяжу, догляду за собою і поведінці в суспільстві. Допомагайте батькам в роботі по дому. Навіть дрібна, але постійно виконувана обов'язок, приносить велику користь.
6
Завжди справляйтеся про здоров'я близьких, помічайте ознаки втоми і поганого настрою. Ви можете легко допомогти батькам своєю турботою - принесіть чашку свіжого чаю мамі, укрийте пледом задрімав тата, розкажіть про свої успіхи в навчанні. Не забувайте готувати маленькі приємні подарунки до свят. Дитина дуже багато цікавого і корисного може зробити своїми руками, треба тільки пошукати потрібну інформацію і докласти старання.
7
Вранці бажайте улюбленим батькам доброго ранку і вдалого дня, а ввечері на добраніч і добрих снів.
Батьки звичайно заздалегідь визначаються зі школою, в яку хочуть віддати дитину. Однак оскільки в Москві працює величезна кількість шкіл, вибрати ідеально відповідне установа досить складно. Які ж московські школи є найбільш популярними і дають якісне, розгорнуте освіту?

Кращі школи Москви

Найкращими школами Москви неодноразово визнавалися такі навчальні заклади як Ліцей №1535, СУНЦ МГУ, школа №179 МІОО, «П'ятдесят сьома школа», ліцей «Друга школа» та гімназія №1543. Також добре себе зарекомендували ліцей №1580 при МГТУ ім. Баумана, ліцей №1502 при МЕІ, гімназія №1518 і гімназія №1514.
Популярними сьогодні є середні спеціальні школи, що суміщають викладання загальноосвітніх і спеціальних предметів.
гімназії та ліцеї Москви відрізняються від стандартних шкіл програмами навчання, розширеним багатопрофільним додатковим навчанням, вченим ступенем викладачів і вивченням другої іноземної мови. Крім цього, дані навчальні заклади мають більш суворою дисципліною, власною символікою, сучасним обладнанням і резервним викладацьким складом. Старшокласниками в московських ліцеях та гімназіях стає приблизно 75% відмінників.

Як вибрати хорошу школу в Москві

При виборі школи в першу чергу слід з'ясувати всі про педагогічний склад та навчальній програмі - обсяг домашніх завдань, максимальна кількість факультативних занять, насиченість програми. Також потрібно орієнтуватися на здібності дитини і залежно від них вибирати школу з лінгвістичним, математичним, спортивним або іншим відповідним ухилом. Крім цього, при виборі школи для дитини необхідно відвідати вбрання установу, щоб ознайомитися з її атмосферою і дисципліною.
Сьогодні для обдарованих дітей існує багато спеціалізованих шкіл, де їх здібності будуть розвиватися в повній мірі.
Не зайвим буде спілкування з викладачами та директором, а також отримання даних з приводу участі школи в олімпіадах і змаганнях, її нагород і досягнень. Дуже важливим фактором є місце розташування школи - дитина повинна без проблем добиратися до неї, а батькам повинно бути зручно відвозити і забирати школяра в разі потреби. Вибираючи між приватною і державною школою, слід пам'ятати, що в кожній з них існують відмінності між обсягами фінансових вливань і способами оплати. При надходженні в приватну школу потрібно з'ясувати заздалегідь суму щомісячної оплати з додатковими платежами включно. Державна школа зазвичай обходиться набагато дешевше, однак уточнити приблизні витрати все-таки бажано.