Як вибрати зволожувач повітря для дитячої кімнати.

Діти, особливо немовлята, дуже чутливі до вологості повітря . Ще б пак, адже до цього дитина розвивалася у вологому середовищі, а народження на світ саме по собі є для нього стресом. Тому батькам слід створити всі необхідні умови, щоб малюк якомога краще адаптувався в поки ще новому для нього світі.
Інструкція
1
Недостатньо вологе повітря сушить шкіру, що в свою чергу знижує її захисні властивості і викликає дискомфорт у малюка. Страждають і слизові оболонки носоглотки. У дитини закладає ніс, пересихає горло, через що він стає плаксивою і неспокійним. Крім того, слід пам'ятати і про аллергенах, які вільно переміщаються в сухому повітрі, не осідаючи на підлозі. Пил, пилок, шерсть домашніх тварин - все це може викликати у малюка проблеми зі здоров'ям.
2
Сучасний асортимент магазинів допоможе вам вирішити цю проблему. Найпростіші зволожувачі працюють за принципом природного випаровування вологи. У них вбудований блок зі змінними паперовими касетами, розрахованими на два-три місяці роботи. Такий зволожувач повітря простий у використанні і безпечний, адже в ньому немає гарячих деталей, і цікавий малюк не отримає опік, доторкнувшись до приладу. З недоліків слід зазначити, що на старих касетах скупчуються шкідливі мікроорганізми, тому батькам слід не забувати регулярно купувати нові.
3
Паровий зволожувач за допомогою нагрівального елементу доводить воду до кипіння, в результаті чого повітря насичується парою. Подібний зволожувач економічний, однак через нагревающего елемента може становити небезпеку для дитини.
4
Ультразвуковий зволожувач перетворює воду в водну суспензію за допомогою високочастотних коливань. Через цю суспензія вентилятор і проганяє повітря. Такі зволожувачі не містять елементів, що нагрівають, тому безпечні для дітей в цьому плані, однак містяться у воді домішки також розпорошуються по приміщенню. Крім того, лікарі стверджують, що вдихання найдрібніших крапель води викликає захворювання дихальних шляхів.
5
Зволожувач повітря можна зробити і своїми руками. Налийте в ємність води, прикрасьте її морськими камінчиками і засушеними квітами - і ваше лісове озеро готове. Не забувайте підливати воду в міру її висихання.
Комфортна обстановка в дитячій - запорука здоров'я і гарного самопочуття малюка. Щоб дитина міцно спав вночі, як можна рідше хворів і не був схильний алергії, повітря в його кімнаті не повинен бути занадто сухим. Для створення оптимальної атмосфери купите якісний побутовий зволожувач .
Інструкція
1
Вирішіть, який саме зволожувач вам потрібен. Чим менше додаткових функцій має прилад, тим нижче його ціна. Однак бюджетна модель може не витримати щоденної багатогодинної експлуатації. Якщо ви плануєте активно користуватися зволожувачем, виберіть якісну модель від надійного виробника.
2
Випускаються парові, ультразвукові зволожувачі, а також традиційні моделі, що працюють за принципом холодного випаровування. Вибір того чи іншого варіанту залежить не тільки від ваших уподобань, а й від віку та фізичних особливостей дитини. Наприклад, паровий прилад не можна залишати без нагляду. Такий зволожувач підійде для кімнати немовляти, а от для активного малюка він може бути небезпечний - гаряча пара може спровокувати опік.
3
Ультразвукові моделі, що створюють в повітрі ефект туману, підходять астматикам, а також незамінні в приміщеннях з дуже сухим повітрям. Підійдуть вони і для малюків, яких будить кожен шурхіт. Ультразвукові зволожувачі працюють абсолютно безшумно і не потривожать сон вашої дитини.
4
Традиційний зволожувач , в якому вентилятор проганяє повітря через вологу губку, абсолютно безпечний для дітей будь-якого віку. Однак такі прилади шумлять. Якщо робота вентилятора малюкові не заважає, вибирайте модель, оснащену антибактеріальним фільтром - вона не тільки швидко зволожить повітря, але і знезаразить його.
5
Оптимальний варіант для дитячої - універсальна система мийки повітря, яка не тільки зволожує його, а й очищає від пилу, пилку рослин, вовни домашніх вихованців та інших шкідливих для малюка дрібних частинок. Деякі моделі оснащують спеціальним стрижнем для насичення повітря негативно зарядженими частинками.
Зверніть увагу
Вибираючи прилад, зверніть увагу не тільки на його вартість, а й на ціну необхідних аксесуарів. Регулярна заміна картриджів і фільтрів може обійтися вам в круглу суму.
Корисна порада
Купивши зволожувач, не забувайте регулярно міняти в ньому воду, міняти картриджі і не рідше ніж раз на три місяці чистити фільтри.