Як вставити відеокарту.

Відеокарта в дуже значній мірі визначає можливості комп'ютера по роботі з додатками, що вимагають швидкого відновлення зображення на екрані. Найбільш поширені програми цього роду - комп'ютерні ігри. Самостійно встановлювати відеокарту в ноутбук не слід, а з настільним комп'ютером можна ризикнути.
Інструкція
1
Установка відеокарти, як і будь-який інший плати розширення, не може проводитися при включеному комп'ютері. Тому вам необхідно подбати про збереження цієї чудової інструкції (запам'ятати, записати, відкрити в ноутбуці і т.д.), а потім клікнути кнопку «Пуск» і вибрати команду «Завершення роботи».
2
Отсоедините мережевий шнур від системного блоку. Якщо є можливість, надіньте браслет із заземленням - такі девайси досить рідкісні, але дуже корисні, оскільки захищають мікросхеми пам'яті та інші компоненти на комп'ютерних платах від ЕР.
3
Організуйте вільний доступ до слотів розширення на материнській платі комп'ютера. Для цього треба зняти ліву панель системного блоку, попередньо від'єднавши, якщо це необхідно, дроти на його задній панелі.
4
Знайдіть вільний слот, відповідний шині установлюваної відеокарти. Найшвидше вона призначена для роботи на шині PCI-E - саме цей стандарт найбільш поширений сьогодні. Такий слот має в довжину 8,5 см і розділений на дві секції нерівних розмірів. Якщо слотів декілька, виберіть той, який дозволить залишити якомога більше вільного простору навколо відеокарти - це забезпечить краще охолодження відеопроцесора.
5
Звільніть від заглушки проріз на задній панелі системного блоку, розташований навпроти обраного слота. Для цього треба або відкрутити один або кілька гвинтиків, або просто відламати її - конкретний спосіб залежить від конструкції блоку.
6
Вставте відеокарту у вибраний роз'єм. Зверніть увагу, що на одному з кінців слота може бути пластикова засувка, яку перед установкою слід відтягнути.
7
Закріпіть задню поверхню відеокарти з роз'ємами для підключення зовнішніх пристроїв. Зазвичай для цього її потрібно прикрутити одним гвинтиком до задньої панелі системного блоку.
8
Встановіть на місце бічну панель, підключіть всі дроти і включіть комп'ютер. Після цього можна приступати до інсталяції програмного забезпечення відеокарти.