Як міняти фон в фотошопі. Як фотошопом змінити фон.

Фотошоп захоплює початківців користувачів величезною кількістю відкриваються творчих можливостей, і багато хто мріє навчитися створювати красиві і незвичайні колажі, працювати в області фотомонтажу, і звичайно, міняти фони на своїх фотографіях і фотографіях своїх друзів. При цьому, реалістична зміна фону і акуратне вирізання об'єкта з фону становить для початківців серйозну проблему, і вирішити її вам допоможе знання технології вилучення фону з фотографії, що створює реалістичний і достовірний ефект, який ви отримаєте в результаті своєї роботи.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію з людиною, яку ви хочете помістити на новий фон, а також саме фонове ізображенріе.
2
Продублируйте фоновий шар і зніміть видимість з вихідного шару, натиснувши піктограму очі близько мініатюри слова. Вирізати людини з фону максимально акуратно вам допоможе швидка маска шару.
3
Створіть новий шар і скопіюйте в нього вміст зеленого каналу фотографії (apply image). Залежно від того, які тони переважають у фотографії, і який в ній баланс білого, перевірте, на якому каналі зображення буде максимально контрастним (панель Channels).
4
Визначивши потрібний канал, видаліть всі інші канали, зробивши зображення сірим. Для цього відкрийте меню Image і в меню режимів вкажіть Grayscale. Застосуйте канал до майбутньої масці шару, вказавши режим змішування шарів Multiply.
5
Тепер візьміть кисть чорного кольору і зафарбуйте людині на фотографії обличчя, щоб після застосування маски зберегти колір шкіри і природність очей. Зробіть шар з маскою невидимим, а потім створіть маску шару-дубліката бекграунду.
6
Скопіюйте туди створену вище маску, інвертовану її. Встановіть режим змішування на Normal. Все, що вам залишиться - це вийти з режиму маски і інвертувати зображення, щоб можна було видалити непотрібний фон, залишивши вирізану людську фігуру. Скопіюйте її та вставте на новий фон в потрібному місці.
7
Вставивши фігуру на новий фон, ви можете зіткнутися з дуже різким розходженням в балансі білого - в цьому випадку відредагуйте рівні і насиченість кольорів в Image> Adjustments> Hue/Saturation.