Як швидко зробити волосся довгими. Як виростити волосся за тиждень.

Зробити волосся довгими в найкоротші терміни допоможе тільки нарощування штучних пасом. Але доглядати за ними досить складно, тому простіше відростити свої локони, хоч на це і потрібно великий проміжок часу.
Вам знадобиться
  • - вітамінні комплекси і риб'ячий жир;
  • - масажер;
  • - морська сіль;
  • - гірчиця;
  • - червоний перець і вершки;
  • - шампунь.
Інструкція
1
Починайте приймати вітамінні комплекси і пивні дріжджі. Якщо у вас індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів, вибирайте препарати, в яких вони відсутні. Допомагають прискорити ріст волосся кошти, багаті цинком, кальцієм, фосфором і фтором. Окремо вживайте риб'ячий жир в капсулах. З часом ви помітите результат.
2
Очистіть шкіру дрібною сіллю, бажано морської. На голові також скупчуються лусочки омертвілого епітелію, що ускладнює живлення волосяних цибулин киснем. Сіль втирайте в корені після миття, потім ретельно прополіскуйте локони під проточною водою. Після цього нанесіть бальзам-ополіскувач. Процедуру проводите раз на 7-10 днів.
3
Робіть масаж голови. Для цієї мети використовуйте спеціальний масажер. Якщо у вас його немає, робіть масаж руками. Захоплюйте волосся біля коріння між пальців і злегка тягніть - це посилить приплив крові до коріння, що позитивно позначиться на зростанні волосся.
4
Використовуйте для миття голови спеціальні шампуні, які стимулюють ріст волосся. Купити їх можна в більшості аптечних пунктів.
5
Наносьте на шкіру голови реп'яхову олію, а якщо локони пошкоджені, розподіляйте його по всій довжині. Процедуру проводите кілька разів на тиждень. Поступово локони стануть здоровими і блискучими, а також почнуть швидше рости.
6
Удайтеся до допомоги гірчичною маски. Додайте в 20 мл шампуню 1 чайну ложку гірчичного порошку. Змочіть волосся і нанесіть шампунь, злегка помасажуйте і змийте. Позитивний ефект спостерігається і від застосування маски з перцю. Візьміть 30 мл жирних вершків і додайте в них дрібку червоного перцю. Добре перемішайте і нанесіть на корені волосся. Можливо легке печіння, яке поступово пройде.
7
Запасіться терпінням. Волосся в середньому відростають на 2-3 сантиметри на місяць. Якщо ви не хочете чекати, відправляйтеся в салон краси на нарощування.