Густі брови: Як вищипнути їх безболісно.

Корекція брів за допомогою пінцета - дуже неприємна процедура, яка супроводжується больовими відчуттями, почервонінням і подразненням шкіри, сльозоточивість. Втім, всього цього можна уникнути, якщо навчитися вискубувати брови правильно.
Інструкція
1
Не знімайте волоски пінцетом під час менструації. Вчені з'ясували, що саме в критичні дні сприйнятливість до болю різко зростає, а це означає, що вищипування брів стане ще більш неприємним, ніж зазвичай.
2
По можливості корегуйте брови після прийняття душу або ванни. Є й інший варіант - як слід прогріти шкіру за допомогою мокрого гарячого рушники. Деякі косметологи впевнені, що завдяки розширенню пір вищипування брів після таких процедур стає набагато менш болючим.
3
Спробуйте охолодити шкіру кубиками льоду. Іноді така процедура значно знижує больові відчуття. Пам'ятайте: цей спосіб підходить не всім, тому якщо вищипування брів після протирання шкіри льодом Герасимчука менш неприємним, не повторюйте цю процедуру надалі.
4
Акуратно змастіть шкіру біля брів знеболюючим розчином, до складу якого входить бензокаїн. Потім почекайте 5-7 хвилин і приступайте до видалення зайвих волосків. Будьте обережні і не допускайте попадання розчину в очі!
5
Спробуйте кожен раз перед висмикуванням волоска відтягувати шкіру - це знизить больові відчуття. Вищипуйте брови тільки по росту волосся, щоб не допустити появи ранок.
6
Якщо в процесі видалення зайвих волосків ви помітили, що на шкірі виступила крапелька крові, відразу обробіть ранку дезінфікуючим розчином. В іншому випадку ви ще довго будете відчувати легку ниючий біль.
7
Змастіть брови живильним кремом для обличчя і почекайте 7-10 хвилин. Як правило, за цей час крем вбирається в шкіру, і вискубувати брови стає легше. Хворобливі відчуття після такої процедури також знижуються.
8
Приготуйте заспокійливий трав'яний відвар, потім змочіть в ньому ватний тампон і прикладіть до шкіри біля брів. Рекомендується робити це як перед видаленням зайвих волосків, так і після. Що стосується рецепта відвару, то підбирати його слід в індивідуальному порядку. Ви можете використовувати ромашку, квіти липи і т.п.