Як варити мило з нуля. нове хобі варити мило.

Люди, не замислюючись, купують мило промислового виробництва; до складу цього миючого засобу входить величезна кількість хімічних речовин, які нещадно сушать шкіру. Тому останнім часом спостерігається активний попит на мило ручної роботи, виготовлене з натуральної сировини. Зваріть мило в домашніх умовах, адже це справжнє мистецтво і захоплююче хобі, де є простір для творчості та нових ідей.
Вам знадобиться
  • - 250 грам кокосового масла;
  • - 250 грам оливкової олії;
  • - 250 грам пальмового масла;
  • - 30 грам касторової олії;
  • - 100 грам NaOH;
  • - 200 грам води;
  • - 30 грам базового масла;
  • - 7-10 крапель ефірного масла;
  • - тверді жири.
Інструкція
1
Розрахуйте за допомогою мильного калькулятора кількість твердих жирів - вона повинна складати приблизно 7-10% від загальної маси натуральних олій. Складіть потрібну кількість жирів у жароміцних посуд і розтопіть в мікрохвильовій печі або на водяній бані.
2
Додайте до розтопленим жирам пальмова, оливкова, кокосова та касторове масло, все ретельно перемішайте. В окремому посуді змішайте крижану воду з лугом, дотримуйте при цьому обережність: чи не вдихайте пари, надіньте респіратор, гумові рукавички і захисні окуляри (луг - досить небезпечна речовина).
3
Коли температура лужного розчину і масел стане приблизно однаковою (40-42 градуса), а це можна перевірити за допомогою термометра, вилийте лужний розчин в масляну суміш і перемішайте. Повинна вийти каламутна маса. Збийте мильну суміш блендером протягом десяти хвилин до появи сліду.
4
Накрийте ємність з мильним складом рушником і поставте грітися на водяну баню протягом чотирьох годин (зверху накрийте кришкою). Раз у півгодини перемішуйте склад і не забувайте підливати в каструлю з лазнею воду. Незабаром ви побачите, що мильна маса переходить в стадію напівпрозорого гелю.
5
Потім склад почне густіти і мутнеть, стане більше схожим на віск. Виміряйте за допомогою спеціальних пристосувань рівень PH - він повинен складати 8-9. Якщо ж у вас немає подібних вимірювальних приладів, спробуйте мило на мову. Якщо воно щипає і залишається в роті смак мила, значить, воно майже готове.
6
Додайте в мильну масу ефірні масла (можна додати кавові зерна, цедру лимона або кедрові горіхи) і все ретельно зігнати блендером, поставте підігрітися на водяну баню. Підготуйте форми і вилийте в них приготовлену масу, гарненько отстучіте, щоб не залишилося порожнеч. Вранці мило ручної роботи буде готово до використання.