Як в Excel вставити формулу. Як вистовіть формулу в excel.

У табличному редакторі Microsoft Office Excel можна запрограмувати виконання дій будь-якої функції - для цього призначений вбудований в додаток набір операторів. Але іноді буває потрібно не продублювати формулу засобами Excel, а відобразити її в одній з комірок електронної таблиці в початковому вигляді. Це теж можливо.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Відкрийте Excel - посилання на запуск цього додатка за замовчуванням повинна знаходитися в головному меню ОС, в підрозділі Microsoft Office розділу «Всі програми".
2
Завантажте в програму потрібний документ. Діалогове вікно пошуку файлу викликається натисканням клавіш Ctrl + O.
3
Знайдіть і виділіть ту комірку електронної таблиці, в якій повинна бути поміщена формула.
4
Перейдіть на вкладку «Вставка» в меню Microsoft Excel і знайдіть піктограму «Вставити об'єкт». В групі команд «Текст» вона нижня в колонці з трьох картинок біля правої межі цієї секції. Ніякої написи на цій кнопці немає, але при наведенні на неї курсора спливає підказка «Вставити об'єкт». Клікніть по цій кнопці.
5
У списку «Тип об'єкта» відкрився вікна знайдіть і виділіть рядок Microsoft Equation 3.0. Переконайтеся, що в полі «В вигляді значка" не виставлена відмітка та натисніть кнопку OK. Excel помістить в зазначену комірку новий об'єкт і включить режим редагування формули. На екрані з'явиться панель «Формула» з додатковим набором математичних символів і варіантів форматування.
6
Сконструюйте потрібну формулу з використанням додаткової панелі, а коли закінчите - клікніть по будь-якій комірці таблиці, і режим редагування буде вимкнений, а додаткова панель - прихована.
7
При необхідності внести зміни в формулу клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші і Excel активує режим редагування.
8
Ви можете змінити і оформлення введеної формули - колір фону, рамки, зробити її фоном таблиці і т.д. Інструменти для цих операцій поміщені на вкладку «Засоби малювання» - вона буде з'являтися в меню табличного редактора всякий раз, коли буде виділений об'єкт з формулою. Міняти розміри цього об'єкта можна і мишкою, перетягуючи в потрібну позицію вузлові точки на рамці навколо нього.