Як кроїти і шити.

Навіть якщо ви непрофесійна кравчиня, ви запросто можете пошити собі будь-яку річ. В цьому немає нічого складного, потрібно лише бажання. Не лякайтеся того, що вам знадобиться створювати викрійки і лекала. В інтернеті ви з легкістю зможете знайти будь-яку інформацію і завантажити те, що потрібно. Щоб освоїти крою та шиття, вам потрібно навчитися добре розбиратися з кресленнями пропонованих вам лекал. Якщо ви готові вчитися, дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Ознайомтеся з простою, але дуже потрібній таблицею і схемами, які будуть для вас основними при створенні одягу будь-якої складності. Ці схеми - своєрідні шаблони. Скачайте їх з інтернету, збережіть і роздрукуйте. Шаблони ви повинні завжди мати під рукою. Після того, як ви кілька разів самостійно викроїте річ, ви добре запам'ятайте правильний порядок побудови викрійок.
2
Знайдіть в інтернеті і роздрукуйте таблицю з найменуванням всіх мірок. Як правило, такі таблиці складаються з трьох стовпчиків. У першому вказується номер мірки, у другому найменування мірки, а третій стовпчик призначений для запису ваших данних.Номер мірки Найменування мірки Ваші данниеМ1 Обхват грудіМ2 Обхват талііМ3 Обхват бедерМ4 Довжина переду до талііМ5 Довжина спинки до талііМ6 Довжина плечаМ7 Ширина спіниМ8 Ширина грудіМ9 Висота грудіМ10 Грудне расстояніеМ11 Глибина горловіниМ12 Глибина проймиМ13 Лінія стегон від талііМ14 Довжина юбкіМ15 Довжина руки до локтяМ16 Довжина руки до запястьяМ17 Обхват руки по проймеМ18 Обхват руки по локтюМ19 Обхват запястьяМ20 Довжина брюкМ21 Довжина кроку Можете роздрукувати нашу таблицю і записати туди свої дані, рекомендуємо одразу внести всі дані незалежно від того, що ви збираєтеся шити.
3
Вирішіть, що ви хочете шити. Знайдіть в інтернеті порядок побудови лекала сукні, кофти, спідниці або ж брюк.
4
Візьміть олівець, аркуш паперу, лінійку і беріться креслити схему, перенесіть накресленої на папір і починайте шити.