Як вибрати весняні чоботи.

Демісезонні, тобто призначені для шкарпетки навесні і восени, чоботи потрібно вибирати, керуючись не тільки їх зовнішнім виглядом. Через російських кліматичних особливостей ця взуття повинна бути в першу чергу влагоустойчивой, пристосованої до погодних умов тієї місцевості, де ви живете.
Інструкція
1
Починайте обходити взуттєві магазини в другій половині дня, коли обсяг ноги через приплив крові від ходьби злегка збільшується. Куплені вранці на нерасхоженную ногу чоботи згодом можу тиснути саме з цієї причини. Приміряйте придивилася модель обов'язково з носком, походіть в ній по залу не менше десяти хвилин, щоб зрозуміти, чи зручно вам.
2
Уважно огляньте чоботи , перевірте, чи немає на них видимих дефектів. У якісного вироби повинні бути рівні акуратні шви, в тому числі і з внутрішньої сторони, де устілка. Також на чоботях не повинно бути ніяких слідів клею. Якщо вподобана вам модель на блискавці, перевірте її: застебніть-розстебніть її кілька разів. Зверніть увагу на наявність фіксатора, щоб блискавка не роз'їжджалася.
3
Розгляньте підошву: на ній не повинно бути заломів, потертостей, тріщин, навіть мікроскопічних. Якщо підошва зшита з натуральної шкіри, вона, швидше за все, швидко зітре, тому на чобітки потрібно буде відразу ставити профілактику. Вологонепроникними властивостями, що важливо для весни, володіють підошви з гуми і поліуретану.
4
Якщо ви вибираєте взуття зі шкіри і хочете, щоб вона була натуральною, влаштуйте невелику перевірку. Злегка зігніть халяву чобота: якщо воно зшите з натуральної шкіри, на ньому при згині залишаться складки. Загляньте всередину, відігніть устілку і перевірте краєчок непідшиті шкіри: він повинен бути без тканинної основи. Нарешті, прикладіть до шкіряної поверхні долоню: натуральний матеріал здасться вам тепліше, ніж штучний.
5
Подумайте як слід, перш ніж вибрати для весни замшеві чоботи . Навіть якщо ви в основному їздите на машині, вистачить всього декількох випадкових виходів в дощ і бруд, щоб зіпсувати такий матеріал як замшу. Якщо ж ви живете там, де у міжсезоння починаються справжні розливи і повінь, і при цьому багато ходіть пішки, придбайте краще гумові чоботи . Сучасна мода цілком допускає їх для повсякденного носіння в місті, тим більше, що дизайнерські моделі з гуми, як і шкіряні, забезпечені каблуками, гострим або круглим носком і застібкою-блискавкою.