Як визначити версію Framework. Як дізнатися Який у мене net framework.

Для роботи частини додатків потрібна установка платформи Microsoft .NET Framework. У деяких випадках можна зустріти обов'язкова умова, при якому версія Framework повинна бути не нижче тієї, яка вказана в характеристиках програми. Щоб визначити версію платформи, встановленої на вашому комп'ютері, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Оберіть на робочому столі елемент «Мій комп'ютер», відкрийте диск, на якому знаходиться операційна система, виберіть папку Windows і підпапку Microsoft.NET. У даній директорії відкрийте папку Framework, і зможете побачити версії платформи, встановлені на вашому комп'ютері. Також вийти на цю папку можна через будь-яку іншу, вписавши в адресному рядку шлях C: (або інший диск з системою)/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework.
2
Необхідні відомості можна отримати і іншим способом. Відкрийте редактор реєстру. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows і виберіть у меню команду «Виконати». Відкриється нове діалогове вікно. Впишіть в порожній рядок без зайвих друкованих знаків regedit.exe або просто regedit і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК.
3
Якщо вам не вдається знайти команду «Виконати» в меню «Пуск», правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, виберіть вкладку «Меню Пуск» і натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню Пуск». У новому вікні перейдіть на вкладку «Додатково» і відзначте маркером пункт «команда Виконати» в групі «Елементи меню Пуск». Збережіть внесені зміни.
4
У вікні редактора реєстру встановлені версії Framework можна подивитися в декількох місцях. Розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE, виберіть підпункти SOFTWARE і Microsoft. Перший раз версії зустрічаються у підпункті NETFramework, але для більш повної інформації опустіться нижче по гілці до підпункту NET Framework Setup і розгорніть гілку NDP. Перебуваючи в редакторі реєстру, будьте обережні, не вносите жодних змін в ключі, якщо не знаєте, що саме ви робите.
5
Також визначити версію Framework можна за допомогою спеціальних утиліт, наприклад, NetVersionCheck. Встановіть додаток на свій комп'ютер і запустіть його через файл VersionCheck.exe. Дочекайтеся завершення збору інформації та ознайомтеся з отриманими результатами у вікні програми.