Як повернути настройки робочого стола. Як повернути встановити зниклий фоновий малюнок і ярлики.

Елементи, розташовані на робочому столі, допомагають користувачеві оптимізувати свою роботу на комп'ютері, полегшують доступ до файлів і папок, розташованим на різних локальних дисках. Звичні настройки робочого столу забезпечують комфорт, і якщо раптом щось збивається, продуктивність може знизитися, а настрій - зіпсуватися.
Інструкція
1
Основні настройки робочого столу виробляються за допомогою компонента «Екран». Викликати його можна кількома способами. Через кнопку «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Або ж клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості».
2
Пересуваючись по вкладках, застосуєте настройки за власним смаком. Після того, як ви встановили потрібні параметри для робочого столу , збережіть їх в окремий файл. Для цього перейдіть на вкладку «Теми» та натисніть на кнопку «Зберегти» в групі «Тема». Вкажіть директорію для збереження файлу і запам'ятайте її.
3
У разі необхідності ви завжди зможете повернути колишні настройки . Для цього викличте компонент «Екран» і знову відкрийте вкладку «Теми». В групі «Тема» розгорніть випадає і виберіть пункт «Обзор». У новому діалогом вікні вкажіть шлях до раніше збереженого файлу з темою і зафіксуйте внесення зміни кнопкою «Застосувати» або ОК.
4
Їли ви випадково видалили ярлики з робочого столу , їх доведеться повертати вручну. Хоча тут теж можна вдатися до певної хитрості. За допомогою того ж компонента «Екран» викличте «Майстер очищення робочого столу ». Для цього відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу ». У додатковому вікні «Елементи робочого столу » відкрийте вкладку «Загальні» і натисніть на кнопку «Очистити робочий стіл».
5
Коли запуститься «Мастер», вкажіть всі ярлики, як невикористовувані. Всі вони будуть переміщені в нову папку «Невикористані ярлики», яка автоматично буде створена на робочому столі. Відкрийте цю папку, виділіть все, клікніть правою кнопкою миші по виділенню і виберіть в контекстному меню пункт «Відправити» і підпункт «Робочий стіл (створити ярлик)». Усі зниклі з робочого столу ярлики будуть відновлені. Саму ж папку «Невикористані ярлики» перемістіть в ту директорію, в якій вона буде зберігатися до екстреного випадку.