Як налаштувати принтер через usb.

Сучасні принтери і МФУ, на відміну від старих аналогів, пристосовані для підключення до ноутбуків і іншим типам мобільних комп'ютерів. Для настройки друкованих пристроїв необхідно використовувати додаткові утиліти або засоби операційних систем.
Вам знадобиться
 • - принтер;
 • - кабель USB - USB B;
 • - файли драйверів.
Інструкція
1
Виконайте підключення принтера до стаціонарного або мобільного комп'ютера. Для здійснення цього процесу вам буде потрібно кабель формату USB-USB B. Увімкніть комп'ютер і друковане пристрій. Дочекайтеся завершення завантаження обладнання.
2
Встановіть драйвери, підходящі для даної моделі принтера. Краще всього використовувати спеціальну програму, що дозволяє змінювати параметри роботи друкарського пристрою.
3
Якщо після здійснення даного процесу принтер ні пізнаний системою, самостійно додайте новий пристрій. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
4
Клацніть по іконці «Принтери та інші пристрої». У новому меню виберіть підпункт «Принтери і факси». Тепер клікніть лівою кнопкою миші по іконці потрібного принтера. В даному випадку необхідно керуватися назвою моделі друкованого пристрою. Перейдіть по посиланню «Установка пристрою».
5
У першому вікні діалогового меню виберіть тип доступу до принтера. Якщо ви хочете використовувати це обладнання тільки з даного комп'ютера, вкажіть варіант «Локальний принтер». Натисніть кнопку «Далі».
6
У наступному вікні виберіть порт, через який ви підключили принтер. Важливо відзначити, що необхідно вказати лише тип порту (USB), а не вибрати конкретний номер слота. Почекайте деякий час, поки пристрій буде визначено системою.
7
Закрийте майстер установки принтера. Відкрийте програму, яку ви встановили спільно з драйверами. Виконайте настройку параметрів роботи друкарського пристрою. Для цього виберіть режим витрати фарби, активуйте потрібні режими друку і вкажіть орієнтацію сторінки (книжкова або альбомна).
8
Якщо ви використовуєте нестандартну папір для друку, обов'язково вкажіть її тип. Це дозволить підвищити якість роботи принтера.
Принтер дозволяє перенести на папір будь-яке графічне зображення - від рядового тексту до красивої фотографії, яке зберігається на жорсткому диску комп'ютера або на зовнішніх носіях.

Що потрібно, щоб встановити принтер? Щоб швидко і грамотно встановити принтер, потрібно:

 • наявність вільного паралельного або USB порту;
 • кабель з відповідними роз'ємами;
 • альтернативний варіант - перехідник для підключення пристрою через порт US3 при відсутності вільних USB ;
 • диск з програмним забезпеченням і драйверами друкувального пристрою.

Як правильно встановити принтер?

Для того, щоб правильно встановити принтер, важливо строго дотримуватися певного порядку :

 1. Завантажуємо повне програмне забезпечення друкувального пристрою з диска, що входить в його комплект, після чого вимикаємо комп'ютер.
 2. З'єднуємо принтер з комп'ютером за допомогою кабелю.
 3. Встановлюємо відповідні картриджі. При цьому перед вставкою картриджа в струменевий принтер необхідно пристрій включити. Це дозволить каретці встати на своє місце. Перед установкою картриджа в лазерний принтер блок з барвним порошком потрібно добре струснути. Завдяки цьому порошок розподілиться рівномірно, а друк буде однорідною. Після вставки картриджа принтер слід вимкнути.
 4. В лоток пристрою вкладаємо папір, попередньо перегорнувши її. Такий захід допоможе уникнути м'яття паперу та його застрявання, адже між окремими листами з'явиться повітряний прошарок.
 5. Включаємо комп'ютер і принтер. Операційна система виявляє новий пристрій і ініціює його роботу. Деякі виробники включають в програмне забезпечення друкувального пристрою спеціальні тестуючі програми. Завдяки подібним продуктам можна виявити помилки вставки картриджів або установки драйверів.
 6. Друкуємо пробну сторінку.