Як об'єднати 2 відео.

При роботі з відеофайлами дуже важливо правильно вибрати програму, призначену для обробки конкретного типу відео. Важливо розуміти, що для виконання деяких процедур абсолютно не обов'язково використовувати якісні платні утиліти.
Вам знадобиться
  • - VirtualDub;
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно з'єднати два avi-файлу, скористайтеся програмою VirtualDub. Завантажте файли встановлення цієї утиліти. Виконайте інсталяцію програми і запустіть її.
2
Виберіть пункт «Відкрити відеофайл», розташований в першій вкладці на панелі інструментів. Вкажіть відеодоріжку, яка буде розміщена на початку підсумкового файлу. Дочекайтеся завантаження обраного фрагмента в програму.
3
Ще раз відкрийте меню «Файл». Перейдіть до функції «Додати сегмент AVI» .Укажіте другу відеодоріжку. Після її інтеграції в робоче вікно програми VirtualDub перейдіть до пункту "Зберегти як". У меню, провідника Windows виберіть каталог, в який буде поміщений кінцевий файл. Введіть його назву.
4
Натисніть кнопку Ok. Почекайте деякий час, поки програма виконає збереження об'єднаного відеофайлу.
5
Для перекладу робочих файлів в формат avi використовуйте програму Total Video Converter. Завантажте та встановіть цю утиліту. Відкрийте програму, використовуючи ярлик на робочому столі.
6
Натисніть кнопку «Новий проект» і перейдіть до пункту «Імпорт файлу». Вкажіть місце зберігання першого відеофрагменту. В наступному меню виберіть формат (avi), в який буде переведений даний файл. Пересуньте повзунок в положення «Висока якість».
7
Повторіть описаний порядок дій для редагування другого фрагмента. Обов'язково використовуйте аналогічний формат. Перевірте параметри обробки відеофайлів і натисніть кнопку «Конвертувати».
8
Тепер запустіть програму VirtualDub і виконайте з'єднання фрагментів. Якщо вам необхідно зберегти вихідний формат відео, виконайте зворотну конвертацію цілісного файлу за допомогою програми Total Video Converter.