Як переробити старий піджак. переробка старі шкіряні куртки.

Якщо старий піджак набрид або вийшов з моди, можна дати йому нове життя, змінивши довжину і рукава і доповнивши декоративними яскравими елементами. Новий предмет гардероба знову набуде актуальності і буде радувати не один сезон.
Інструкція
1
Очистіть піджак від забруднень. Використовуйте засоби, що відновлюють колір. Якщо річ не піддається домашньої чищенні, віддайте її в пральню. Обробіть матеріал машинкою від катишков або видаліть освіти вручну.
2
Поміняйте підкладку піджак а. Для цього акуратно сперечаєтеся внутрішню тканину, зробіть викрійки на новій підкладкової тканини. Якщо у вас немає необхідних навичок, зверніться в ательє або знайомої кравчині.
3
Змініть довжину піджак а. Старий довгий піджак можна вкоротити до стегон або навіть до талії. Подивіться, як оброблений край вироби, і повторіть цю процедуру на новій лінії зрізу.
4
Нашейте на лінію талії шлевки. Зшийте поясок з матеріалу підходящої фактури. Ви можете вибрати контрастний відтінок тканини або навпаки, доповнює колір піджак а. Спосіб кріплення пояса виберіть виходячи з покрою піджак а, ви можете використовувати красиву пряжку або просто зав'язати його на вузол.
5
Укоротите рукава. Ви можете зробити довжину три чверті або відрізати їх до ліктя. Акуратно обробіть зрізи.
6
Пришийте декоративні заплатки з тонкої шкіри у формі овалу на лікті. Вони доречні на одязі в стилі casual для повсякденного носіння.
7
Пришийте яскраві декоративні ґудзики. Також ви можете замінити пряжки і стару потерту фурнітуру.
8
Прикрасьте старий піджак вставками. Ви можете зробити їх з гіпюру, трикотажного полотна, тонкої шкіри та замші або зв'язати деталі на спицях цікавою в'язкою. Розташуйте їх на одворотах кишень і рукавів, на лацканах.
9
Приколіть до лацкана цікаву брошка у вигляді квітки. Використовуйте готовий аксесуар або створіть неповторний бутон своїми руками. Ви можете його зшити з тканини, зваляти з вовни, зробити зі стрічок.
10
Використовуйте декоративну тасьму або сутаж для оформлення контуру лацканів і рукавів. Пришити її вручну дрібними стібками.