Як робити літак з паперу. Як робити паперові літачки.

Напевно в дитинстві ви любили складати літачки з паперу . Можливо, ви навіть запускали їх у вікна під час неймовірно нудного уроку алгебри, а можливо, літачки і виготовлялися із сторіночок багатостраждальної зошити з алгебри. Але чомусь сталося так, що ви забули, як складати ці літачки, а зараз хочеться згадати дитинство або навчити цьому свою дитину. Або ви ніколи і не уміли складати літачки, але зараз знадобилося.
Інструкція
1
Є безліч варіантів паперових літаків, які складаються за різними схемами. Давайте навчимося складати два найпростіших і здатних до польоту літаків. Класична модель літака: Візьміть аркуш паперу формату А4 і покладіть його перед собою короткою стороною. Верхні кути складіть до центру листа під кутом 45 ?. Їхнього боку в серединці листа повинні впритул прилягати одне до одного.
2
Тепер лист складіть поперек по лінії, де закінчуються складені кути. Складки при цьому повинні опинитися всередині. Знову складіть кути до центру, але тепер складайте їх як би навскоси, а опинитися вони повинні на лінії симетрії фігури. Трикутничок, який вийде під складеними кутами, пригніть вгору, щоб вийшов своєрідний замочок, який триматиме «крила».
3
Складіть отриману у вас фігуру навпіл уздовж так, щоб складки залишилися зовні. Тепер з кожного боку крило зігніть до центру так, щоб у вас вийшов літачок. Крила мають становити з корпусом літака кут в 90?.
4
Літачок «Стріла»: Розташуйте лист довгою стороною до себе і складіть його навпіл уздовж. Тепер три рази складіть кути літака до країв. Щоразу складайте їх по бісектрисі, тобто, з кожною новою складкою кут повинен зменшуватися в два рази. Для того щоб це вийшло, зовсім не потрібний транспортир. Просто кожен раз складайте кути до нижнього краю літачка, щоб лінії совпадалі.Складивая кути втретє, відігніть їх назад до 90 ?. Так у вас вийдуть крила літака.
5
Ваш літачок готовий. Тепер ви можете розфарбувати його різними кольорами, використовуючи фарби, олівці, ручки, фломастери (до речі, складати можна і з вже розфарбованої паперу ). Ви можете наробити купу різних літачків - нехай вони будуть різними за формою і за розмірами. Так ви отримаєте ціле авіаційне військо. Можна влаштувати з ким-небудь з ваших друзів або вашою дитиною змагання з використанням цих літачків, наприклад, чий літак далі полетить. Загалом, підключіть фантазію і згадайте дитинство.