Як збільшити панель швидкого запуску.

На панелі швидкого запуску зручно розміщувати значки додатків, до яких користувач найчастіше звертається при роботі на комп'ютері. Якщо таких програм дуже багато, вам може знадобитися збільшити розмір панелі.
Інструкція
1
Панель швидкого запуску є частиною панелі завдань. Вона знаходиться правіше кнопки «Пуск». Розширити простір для значків можна кількома способами: або налаштувати панель завдань, або встановити розмір тільки для області швидкого запуску . Хоча ці способи можна і поєднувати один з одним.
2
Для початку переконайтеся, що для панелі завдань налаштоване відображення області швидкого запуску . Щоб зробити це, клікніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт «Панелі інструментів». Переконайтеся, що навпроти підпункту «Швидкий запуск» встановлено маркер. Якщо ні, поставте його, клікнувши по потрібному рядку лівою кнопкою миші.
3
Знову підведіть курсор до панелі завдань і клацніть по ній правою кнопкою миші. У випадаючому меню зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань». Після цього можна приступати до налаштування розмірів потрібних елементів. Межі кожної панелі інструментів при такому режимі позначені пунктирною лінією, це допоможе вам краще зорієнтуватися.
4
Щоб збільшити безпосередньо панель швидкого запуску , підведіть курсор до її правому краю, вид курсора зміниться на двосторонню стрілку вправо/вліво. Натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, потягніть край панелі в праву сторону. Після того як встановіть потрібний розмір, відпустіть кнопку миші.
5
Якщо місця для всіх значків все одно не вистачає, підведіть курсор миші до верхнього краю панелі завдань і дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд двосторонньої стрілки вгору/вниз. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть край панелі вгору. При цьому розшириться не тільки панель задач, а й область швидкого запуску . Іконки додатків можна буде розташувати в кілька рядів.
6
Після того як потрібний розмір елементів буде підібраний, не забудьте закріпити панель задач. Для цього знову клікніть по будь-якому її вільному місцю правою кнопкою миші і встановіть маркер напроти відповідного пункту за допомогою лівої кнопки миші.