Як організувати юридичну консультацію.

Деякі випускники юридичних факультетів мріють відкрити компанію, що надає консультації громадянам. Безперечно, цей бізнес прибутковий, адже нині затверджено стільки законів, що людина без юридичної освіти може заплутатися і вжити невірний крок, ось і доводиться звертатися в подібні консультації. Головне в цій справі - правильно розпланувати свої дії.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні отримати юридичну освіту. Якщо воно є, складіть бізнес-план своєї компанії. Тут ви повинні чітко розпланувати всі свої кроки наперед, передбачити можливі «підводні камені» і невдачі. У бізнес-плані докладно опишіть плановані витрати, доходи, термін окупності проекту.
2
Виберіть організаційно-правову форму. Якщо ви хочете консультувати лише фізичних осіб, доцільно зареєструвати ІП, так як при цій формі значно спрощена система оподаткування і знижені ставки по внесках до бюджету. Якщо ж ви хочете направити свою діяльність на юридичних осіб, відкривайте ТОВ, так як багато керівників працюють тільки з організаціями, які сплачують ПДВ.
3
Зберіть пакет документів для реєстрації організації в податковій інспекції. Від вас буде потрібно паспорт, заяву встановленого зразка, квитанція про сплату держмита, квитанція про внесок до статутного капіталу, протокол зборів та інші документи.
4
Проаналізуйте ринок юридичних послуг в вашому регіоні. Ви можете дізнатися всі плюси і мінуси конкурентів і врахувати їх у вашій роботі. Проведіть опитування серед громадян або зверніться в маркетингову компанію.
5
Знайдіть приміщення під офіс. Необов'язково його купувати, ви можете просто орендувати. Наповніть офіс всілякими предметами меблів. Придбайте оргтехніку (комп'ютер, факс, ксерокс і т.д.), довідкові видання, канцелярію та інші потрібні вам предмети.
6
Підберіть персонал для роботи. В перший час ви можете надавати юридичні консультації самостійно, але як тільки розширитися база клієнтів, прийміть в штат юристів різних напрямків, наприклад, по земельному, сімейному кодексу.
7
Знайдіть і бухгалтера або зверніться в організацію, що надає подібні послуги. Запустіть рекламу.