Як зшити бін бег. Як отримати теракотовий колір.

Бобовий мішок (Bean bag) - бескаркасное крісло, яке придбало велику популярність у всьому світі. Вдячність публіки і оригінальність дизайнерського рішення дозволили цьому дивовижному предмету меблів завоювати багато нагород.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - ножиці;
  • - циркуль;
  • - міліметрівка для викрійки;
  • - тканина для двох чохлів;
  • - застібка-блискавка довжиною не менше 50 см;
  • - кульки полістиролу 5 кг.
Інструкція
1
Оберіть розмір майбутнього крісло. Як правило, його висота становить метр. Для верхнього чохла переважно використовувати практичний і легкий у догляді матеріал. Для крісла в дитячу кімнату візьміть тканину із зображенням казкових персонажів, для підлітків - денім, для дорослих - матеріал з геометричним, рослинним малюнком або однотонний. Розрахуйте необхідну кількість матерії, виходячи з того, яка ширина в обраного варіанту тканини, і яких розмірів буде крісло.
2
Підготуйте викрійки клинів, з яких буде складатися верхня частина крісла. Для цього позначте на міліметровому папері ширину підстави мішка, наприклад, 0,4 м, і його висоту. Виконайте розмітку ширини верхній частині - 0,20 м. Для створення заокруглень по лінії верху клина відкладіть вниз від кутів верхівки по 3-4 см. З'єднайте ці точки, проводячи плавну лінію через центр верхівки. Так само закруглите нижню частину.
3
Виготовте деталі крою для верху і підстави. Накресліть за допомогою циркуля дві окружності. Радіус кола, який буде служити підставою, зробіть 0,4 м. Круг для формування верхівки - з радіусом 0,2 м. Виріжте елементи і перенесіть їх на тканину. Розкроїте 2 кола і 6 клинів, залишаючи на припуски по 2 см.
4
Зшийте верхній чохол. Два клина складіть разом лицьовими сторонами і змітайте тільки з одного боку. Зверху і знизу по сметанному шву відступите відстань, необхідну для того, щоб в центр шва можна було втачать застібку-блискавку. Стачайте деталі з кінців до тих розміток, що позначають місце для вшивання блискавки.
5
Приметайте і потім пристрочите наступний клин. Припуски заутюжьте в одну сторону. Відстрочити з лицьового боку вздовж шва приточування, відступивши від нього 1 см. Пришийте один за одним всі клини.
6
Виверніть мішок навиворіт. Складіть лицьовими сторонами його вузький край і окружність меншого діаметру. Стачайте їх разом і, вивернувши, отстрочите. Відкрийте блискавку і ушийте її. Потім пришийте і відстрочити дно крісла.
7
Використовуючи базові викрійки, виготовте внутрішній чохол. Блискавка не вшиваються. Виконуючи прітачіванія останнього елемента, залиште відкритим невеликий отвір для набивання. Наповніть грушу гранулятом на 2/3 об'єму. Зашийте отвір і надіньте готовий чохол.