Як позбавитися від шуму в салоні ВАЗ. Як прибрати шум в салоні ВАЗ2107.

Причиною шуму в салонах вітчизняних автомобілів ВАЗ є вібрація від роботи двигуна, погано підігнані один до одного і погано закріплені елементи обладнання. Шуміти і гриміти також може знімний багажник, антени, дзеркала. Виявивши джерело і причину неприємних звуків, можна спробувати їх позбутися.
Вам знадобиться
 • - вібропласт;
 • - монтажна піна;
 • - викрутка;
 • - будівельний фен;
 • - грунтовка;
 • - розчинник;
 • - антикорозійне засіб;
 • - кисть;
 • - шпатель.
Інструкція
1
Розберіть повністю салон автомобіля, приберіть заважає електропроводку. Зніміть обшивки з дверей, зі стелі, а також накладки з боковин задніх сидінь і задніх колісних арок.
2
Зачистіть місця корозії. Знежирте розчинником всі поверхні. Загрунтуйте і пофарбуйте місця, де була видалена іржа. Обробіть салон антикорозійним складом. Залийте все порожнечі в кузові автомобіля монтажною піною. Також за допомогою неї закладіть всі кути, порожнини порогів.
3
Наклейте в салоні автомобіля і на двері листи Вібропласта, попередньо вирізані за шаблонами. Цей матеріал самоклеющийся, тому клей в даному випадку не буде потрібно. Нагрійте вібропласт будівельним феном, якщо цього вимагає інструкція. Деякі його види не потрібно розігрівати при установці. Ретельно розгладьте наклеєні листи, видаливши повітряні бульбашки.
4
Перегляньте уважно механізми склопідйомників і тяги дверних замків, які можуть стикатися і гриміти при їзді. В цьому випадку їх можна ізолювати їх один від одного, використовуючи поролон. Для цього просто надіньте цей матеріал на одну з дотичних деталей.
5
Застосуйте двосторонній скотч для закріплення декоративних пластмасових накладок при установці обшивки на двері салону автомобіля.
6
Виявіть погано закріплене пластмасове обладнання в салоні . Ретельно закріпіть гвинти і гайки, посадивши їх при необхідності на гумові або поролонові прокладки. Перегляньте таким чином весь салон автомобіля при його складанні.
7
Придбайте і встановіть на двигун автомобіля спеціальний захисний кожух, який дозволить поліпшити звукоізоляцію салону.
Корисна порада
Не забудьте заглянути в бардачок і прибрати зайві металеві або пластмасові предмети, які можуть гриміти під час їзди.
За дивним збігом обставин шумоізоляція салонів у вітчизняних автомобілях не передбачається виробником. Завдяки чому дітища Волзького автозаводу інакше як «брязкальцями» і не називають в народі. Хоча ринок для ліквідації даного прогалини готовий запропонувати все необхідне.
Вам знадобиться
 • - 6 кв.м ізоляційного матеріалу,
 • - розчинник - 1л,
 • - гострий ніж,
 • - будівельний фен,
 • - шуруповерт.
Інструкція
1
До початку виробництва звукоізоляційних робіт з салону автомобіля витягується абсолютно все. Далі необхідно позбутися того, що наклеїли виробники на внутрішню поверхню дверей і стелі, не зачіпаючи днище - це єдине, що можна залишити.
2
Стара ізоляція, наклеєна автозаводчанамі, підігрівається електрофеном і зіскоблюється. Не намагайтеся заощадити час і наклеїти новий матеріал поверх того, що мається на машині, це не призведе ні до чого хорошого, і всі праці в результаті виявляться марними. Даний факт перевірений неодноразово. Під час зачистки салону необхідно дотримуватися заходів пожежної безпеки.
3
Після очищення нутрощів салону від усього непотрібного вимагається знежирити ацетоном місця, на які передбачається наклеювати новий шумо-Віброізоляційний матеріал.
4
Напевно, слід відразу обмовитися, що під час виконання шумоізоляції салону найбільш актуальна народна мудрість: «Кашу маслом не зіпсуєш!». Так і в даному випадку - не економте і заклеюйте всі доступні місця.
5
На першому етапі робіт оклеивается поверхню внутрішнього дверного простору. Нарізаються викрійки, приміряються, змащуються рясно клеєм і розміщуються в заздалегідь визначених точках.
6
Якщо застосовується самоклеящийся матеріал, то з викрійки, після примірки, видаляється захисний шар, і вона приклеюється на потрібне місце.
7
Після обклеювання внутрішнього простору дверей, ізоляцією покривається зовнішня панель з боку салону, в якій заздалегідь вирізаються всі необхідні технологічні отвори.
8
Закінчивши з шумоізоляцією дверей, оклеивается стелю салону і передня панель. Робота не складна, технологія - та ж.
9
Після обклеювання салону, зсередини покривається шумоізоляцією багажний відсік. Найскладнішим ділянкою є колісні арки і чашки амортизаторів. У зв'язку з чим потрібно нарізка більшого числа викрійок невеликого розміру.
10
Для якісного покриття поверхонь викрійки краще спочатку робити на папері, а потім переносити їх на матеріал, призначений для шумоізоляції.