Як навчитися малювати на асфальті в 3d. малюємо 3d малюнки ннаучітся.

Малюнки, виконані у форматі 3d, виглядають дуже реалістично. Створення таких шедеврів стає все більш популярним, тим більше що навчитися створювати малюнки 3d на асфальті може практично будь-яка людина.
Інструкція
1
Оберіть малюнок, який хочете створити на асфальті . Це може бути готове зображення, побачене вами в журналі, по телефіденію або знайдене в інтернеті або придуманий вами сюжет. Створіть зображення на аркуші паперу, перш ніж переносити його на асфальт. Так роблять навіть досвідчені в створенні 3d-малюнків художники.
2
Простежте за тим, щоб у вашому малюнку присутня перспектива, за допомогою якої і створюється ефект реалістичності предметів, рослин, тварин і людей на асфальтних малюнках. Для цього у вас має бути добре розвинене відчуття простору.
3
Дотримуйтеся точки зору, яку ви обрали для вашого малюнка. З цієї позиції ваш малюнок буде виглядати тривимірним. Майте на увазі, що вам необхідно правильно розподілити тіні на малюнки з урахуванням того, з якого боку на предмети, зображені на ньому, падає світло. Зверніть увагу, що при висвітленні малюнка спереду контури об'єктів потрібно створювати за допомогою темних відтінків, а в центрі використовувати більш світлі кольори. Якщо світло падає праворуч або ліворуч, з цього боку і повинні бути предмети.
4
Потренируйтесь у створенні тривимірного зображення на простих геометричних фігурах. Намалюйте куб, паралелепіпед і переходите до предметів округлої форми. Фігури спочатку створюйте, використовуючи лише простий олівець і гумку, а потім додавайте їм кольору. Якщо вам складно намалювати фігуру в 3d, побудуєте три осі координат для зручності. Після невеликого тренування ви зможете створювати тривимірні фігури без допоміжних ліній.
5
Переносите свій малюнок на асфальт, коли буде задоволені паперовим варіантом. Виберіть відповідне місце, візьміть кольорові крейди і почніть творити. Не варто створювати чітких меж малюнка, тоді він буде виглядати реалістичніше.