Як малювати гербери. Як намалювати намалювати герберу.

Будова квітки гербери зовні нагадує звичайну садову ромашку. Основними їх відмінностями є відповідність довжини пелюсток середині, відсутність листя на стеблі і всілякі відтінків.
Інструкція
1
Почніть малюнок з допоміжних ліній. Якщо ви малюєте стоять квіти, чашечки яких спрямовані вгору, намалюйте великий овал, в нього помістіть овал меншого розміру. Перший допоможе вам намалювати однакові по довжині пелюстки, а другий виділить серцевину квітки. Якщо ви малюєте герберу, повернену до вас, намалюйте два допоміжних кола.
2
Прорисуйте серцевину гербери . Вона складається з крихітних квіточок, що розходяться від центру, загальна їх кількість дуже велике. Виглядають серединні квіточки як розкриваються трубочки. У центрі вони поменше, до країв серцевини їх розмір збільшується. Їх можна зобразити у вигляді маленьких кружечком, пізніше кольором ви виділите їх фактуру.
3
Виділіть бічні пелюстки. Вони розташовуються в декілька шарів по всьому периметру серцевини і зовні нагадують пелюстки ромашки. Кожен з них має округлені краю і кілька поздовжніх жолобків. Зверніть увагу, що довжина пелюсток повинна відповідати величині серцевини.
4
Намалюйте стовбур квітки. Він досить довгий, міцний і позбавлений листя.
5
Якщо ви малюєте гербери , що виростають із землі, намалюйте важкі щільні листя. Вони не кріпляться до стебла, а ростуть у його заснування. Самі листя досить великі, трохи нагадують дубові, але їх закінчення загострено, а краї більш згладжені.
6
Зітріть допоміжні лінії.
7
Приступайте до фарбування. Майте на увазі, що гербери бувають всіх можливих відтінків жовтого, помаранчевого, червоного, рожевого та малинового. Не буває блакитних і синіх гербер. Зверніть увагу, що у світлих кольорів часто буває темна середина і навпаки. Щоб підкреслити структуру пелюсток серцевини, використовуйте тонку кисть, її кінчиком маку рухами прорисуйте кожен маленький елемент. Бічні пелюстки гербери промальовувати одним плавним рухом кисті. Листя гербери окрасьте соковитим темно-зеленим відтінком, стовбур зробіть більш світлим.