Як змусити себе не їсти.

Переїдання - це поширена проблема багатьох людей, яка неминуче призводить не тільки до ожиріння, але і до багатьох інших проблем з травленням, зокрема, до порушення роботи травної системи. На щастя, дотримуючись певних правил, ви легко зможете уникнути переїдання і стати володарем прекрасної фігури! Отже, як змусити себе менше їсти?
Інструкція
1
По-перше, виберіть зручний розпорядок прийняття їжі і намагайтеся слідувати йому. Ідеально, якщо ви зможете харчуватися стільки разів на день, скільки захочете, проте вельми маленькими порціями. Пам'ятайте, що основне прийняття їжі за весь день - це сніданок. Сніданок повинен бути щільним і ситним, він повинен забезпечувати вас енергією хоча б на половину дня. Як нього дуже добре їсти вуглеводи, наприклад, вівсянку або мюслі. Пропускаючи сніданок, ви набагато більше з'їдаєте в обід і вечерю, цим самим просто-напросто розтягуючи шлунок. В результаті від такої плутанини і навантаження шлунок ніби відмовляється перетравлювати їжу і викидає її далі, в неперетравленому стані. Чим це загрожує? Токсинами і постійним відчуттям голоду.
2
Перекушуйте. Як перекус прекрасно підходять горіхи або фрукти, цільнозерновий хліб або нежирний сир. Всі ці продукти містять в собі корисні речовини і до того ж надовго забезпечують відчуття ситості.
3
Ви, можливо, здивуєтеся, але для того, щоб менше їсти, треба вживати необхідну кількість води. Справа в тому, що досить природна реакція організму на недолік вологи - це як раз-таки голод! Тому при нападі тягнучого голоду, який застав вас зненацька, випийте склянку води кімнатної температури - швидше за все, є вам расхочется.
4
Чи знали ви, що сигнал про насичення може доходити до мозку аж цілих півгодини? Це значить, що їсти слід не поспішаючи, якомога повільніше і в спокійній, тихій обстановці. Обов'язково жуйте - таким чином ви, по-перше, з'їсте набагато менше, а по-друге допоможете організму перетравити і засвоїти їжу, що допоможе уникнути накопичення жиру і токсинів через погано переробленої їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tTe_n14NRD0
Що потрібно робити для того, щоб схуднути? Дуже часто причиною ожиріння або просто зайвої ваги є банальне переїдання. Як же контролювати себе і як навчитися вживати виключно необхідну кількість їжі? Це, насправді, не так-то складно, вам просто потрібно усвідомити, як працює ваш організм. Отже, як навчитися менше їсти?
Інструкція
1
По-перше, найчастіше звірячий голод починає долати багатьох протягом дня, а ще гірше - увечері, бо за сніданком ви обмежилися чашкою кави. Отже, обов'язково снідайте, причому перший прийом їжі за день повинен бути основним і досить щільним. Краще, якщо сніданок буде складатися з "правильних" вуглеводів і клітковини, які будуть здатні надовго наситити вас, дати необхідну кількість енергії.
2
Вам варто звернути увагу на місце, де ви найчастіше приймаєте їжу - воно має бути затишним. досить просторим і світлим. Вас нічого не повинно відволікати, їсти краще в тиші і спокої. Чому? Захопившись телевізором або розмовами, можна з'їсти набагато більше, ніж сконцентрувавшись просто на їжі.
3
Вам слід ретельно пережовувати їжу, не тільки тому, що оброблена слиною і подрібнена, вона набагато легше і притому повністю засвоїться, а також тому, що сигнал про надходження їжі і насиченні може доходити до людського мозку всі 20, а то і 30 хвилин! Тому повільність і ретельне пережовування - вірний шлях для того, щоб вживати виключно необхідну кількість їжі.
4
Вам варто звернути увагу на місце, де ви найчастіше приймаєте їжу - воно має бути затишним. досить просторим і світлим. Вас нічого не повинно відволікати, їсти краще в тиші і спокої. Чому? Захопившись телевізором або розмовами, можна з'їсти набагато більше, ніж сконцентрувавшись просто на їжі.
5
Не забувайте про воду - якщо ви відчули голод, то випийте склянку теплої води або води кімнатної температури. Якщо голод відступив - це означає, що ваш організм просто послав помилковий сигнал про голод, хоча на ділі йому просто не вистачало вологи! Знаючи такі механізми і "виверти" людського мозку, їсти можна набагато менше і, відповідно, худнути. Також найчастіше сигналом помилкового голоду є і голод, що терзає вас в 9 або 10 вечора - у сні калорії організму зовсім ні до чого. Однак, якщо терпіти ви вже зовсім не можете, вам явно варто перекусити чимось легким, наприклад, яблуком або виноградом.