Як подивитися анкету.

В інтернеті на різних сайтах знайомств величезна кількість найрізноманітніших анкет. Часом, відкриваючи якусь анкету , губишся в великій кількості інформації про людину. Як знайти і прочитати головне, що вас цікавить.
Інструкція
1
Припустимо, що ви вже вибрали зацікавив вас людини. Поряд з його фотографією знайдіть ім'я (нік) зареєстрованого, місце його проживання, вік. Часто сайтами передбачена додаткова коротка інформація для заповнення - знак зодіаку, вага та інші фізичні параметри. Далі знайдіть розділ, що говорить про те, кого хоче знайти людей - чоловіка, жінку, пару, або всіх перерахованих вище. Найчастіше там же вказаний вік, зацікавив даної людини і мети знайомства - листування, любов та інше.
2
Переглянувши загальні відомості - переходите до більш докладним. В розділі "Про себе" прочитайте коротку інформацію користувача, якій він характеризує себе. Досить часто в цьому розділі можуть знаходитися посилання на інші сайти знайомств. Така анкета є рекламою, роботом, і познайомитися з вподобаним вам людиною неможливо. Обходьте такі анкети стороною і не проходите по вказаних посиланнях.
3
Користувач може вказати у відповідному розділі свої сексуальні переваги. Якщо вам вони здадуться з ряду геть - ігноруйте дану анкету , закривши вкладку.
4
В якості додаткової інформації внизу анкети користувач може розмістити свої фотографії. Натисніть на напис «Альбоми» і перегляньте знімки. Так само в анкеті можуть бути і відеоролики. Але найчастіше це просто улюблені відеокадри користувача, ніяк не пов'язані з його особою і розповіддю про себе.
5
Різними сайтам надані найрізноманітніші додаткові функції анкети. Ви також можете проглянути блог (щоденник) користувача і залишити там коментар, його інтереси (хобі), встановлені програми (ігри) та інше.
6
Якщо вам ця людина сподобався - напишіть йому. Це ви зможете зробити, натиснувши кнопку «Написати повідомлення», зазвичай вона знаходиться прямо під портретом користувача сайту.