Як знайти роботу в Миколаєві.

Пошук роботи часто пов'язаний з тимчасовими і емоційними витратами фахівця. Знайти підходящу посаду в українському місті Миколаєві можна практично так само, як і в будь-якому іншому місці. З розвитком інтернету це завдання стало реалізувати набагато легше.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - портфоліо;
  • - телефон.
Інструкція
1
Складіть розгорнутий портфоліо про свою професійну діяльність. В нього має входити повний опис вашого досвіду, а також навичок/умінь, зазначення місць навчання і роботи. Останні два пункти потрібно заповнювати в зворотному хронологічному порядку.
2
Обов'язково вкажіть детальну інформацію про особисті та професійні якості. Почитавши портфоліо, роботодавець повинен мати про вас досить повне уявлення. Прикладіть 2 кольорових фото.
3
Створіть коротке і лаконічне оголошення про бажаної роботи. Ви повинні чітко уявляти, яку посаду хочете отримати і на яку заробітну плату розраховуєте. Наприклад: копірайтер, м Миколаїв - 500 $. Шукаю роботу у м Миколаєві , посада: копірайтер; стать: жіночий; вік: 25; освіта: вища в сфері журналістики; досвід роботи: 3 роки; графік роботи: вільний; тип роботи: вдома; зарплата: від 500 $.
4
Помістіть своє оголошення про пошук роботи на найбільш відвідувані портали міста. Існує такі популярні сайти, як «Робота і вакансії в Миколаєві », «Робота в Миколаєві » і «Вакансії в Миколаєві ». Знайдіть інші сайти для пошуку роботи в Миколаєві і розмістіть там своє резюме, портфоліо або оголошення про пошук роботи.
5
Складіть список цікавлять вас компаній. Поки потенційні роботодавці будуть шукати вас в мережі, ви можете зробити крок їм назустріч, а саме почати обдзвонювати відділи кадрів цих організацій.
6
Надішліть своє портфоліо в компанію, відгукнувшись на ваше оголошення або дзвінок. Постарайтеся, щоб вам призначили співбесіди в офісі. Під час інтерв'ю ведіть себе спокійно і впевнено, стисло і чітко формулюйте всі переваги роботи з вами.
Корисна порада
Заводите знайомства в тій сфері, в якій хочете досягти успіху. Намагайтеся заявити про свій намір отримати роботу якомога більшій кількості людей зі свого оточення. Це також допоможе залучити потенційного роботодавця.