Як повернути ярлик "Згорнути всі вікна".

В процесі облаштування робочого простору відразу після установки операційної системи Windows, користувачі зазвичай видаляють всі рідко використовувані ярлики з робочого столу і з панелі швидкого запуску. Найчастіше подібна доля спіткає і ярлик «Згорнути все вікна». Однак через якийсь час його може знадобитися повернути.
Вам знадобиться
  • - можливість збереження файлів на жорсткий диск.
Інструкція
1
Запустіть редактор «Блокнот». Ця програма входить в комплект поставки всіх сучасних версій операційної системи Windows. Клікніть по кнопці «Пуск». В меню виберіть пункти «Програми», «Стандартні», «Блокнот». Якщо ярлик для запуску «Блокнота" не вдається знайти, виберіть пункт «Виконати» в меню «Пуск». У текстове поле відображеного діалогу введіть notepad.exe і натисніть OK.
2
В «Блокноті» введіть наступний текст: [Taskbar] Command = ToggleDesktop [Shell] Command = 2Еслі ви хочете, щоб ярлику для згортання вікон була сопоставлена певна піктограма, в кінець документа додайте рядок виду: IconFile = де - шлях до файлу піктограми або ім'я PE-модуля з зазначеним через кому ідентифікатором ресурсу. Наприклад: IconFile = C: TMPmyico.icoіліIconFile = explorer.exe, 3
3
Збережіть текст, введений в «Блокноті», у файл з розширенням scf. Для запобігання випадкового видалення даного файлу має сенс помістити його в один з підкаталогів папки, куди інстальована сама операційна система. Наприклад, в System або System32. Закрийте редактор «Блокнот».
4
Створіть ярлик для файлу, збереженого на попередньому кроці. Запустіть використовуваний вами файловий менеджер, додаток «Провідник» або відкрийте вікно папки «Мій комп'ютер». Перейдіть в директорію з scf-файлом. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створити ярлик» в контекстному меню. Перейменуйте ярлик, якщо це необхідно.
5
Додайте створений ярлик на робочий стіл або в панель швидкого запуску додатків. Скопіюйте його шляхом перетягування мишею в потрібне місце.
6
Перевірте коректність функціонування доданого ярлика. Запустіть одне або декілька додатків (наприклад, «Провідник» і «Блокнот»). Клікніть по ярлику. Все вікна повинні згорнутися.