Як вирізати картинки у фотошопі. Як вирізати з фото і вставити в інше ластиком.

Якщо ви хочете зробити в подарунок друзям на свято або торжество оригінальну листівку або колаж, але не знаєте, як вирізати якесь зображення з одного малюнка, щоб помістити його на іншого - вам на допомогу прийде Adobe Photoshop, що володіє вичерпним набором функцій для фотомонтажу і акуратного суміщення фотографій. У цій статті ми розповімо про найбільш простому способі вирізання картинки в фотошопі, доступному кожному початківцю програми.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі картинку, з якою потрібно вирізати об'єкт. На панелі інструментів у лівій частині вікна програми виберіть інструмент Magnetic lasso tool і, затиснувши ліву клавішу миші, обведіть потрібний об'єкт грубим і приблизним контуром, який згодом буде деталізований.
2
Клацніть двічі на готовому виділенні, щоб утворилася виділена область, відзначена пунктиром. Клікніть на виділеній області правою клавішею миші та натисніть Layer via cut.
3
Виділений об'єкт, таким чином, буде перенесений на новий шар, а на попередньому шарі залишиться тільки його фон, який вам вже не потрібен - на шарі з фоном зробіть загальне виділення (Select) і натисніть Delete.
4
Після цього видаліть сам шар, клацнувши на ньому правою кнопкою миші і натиснувши «Видалити шар», або перетягнувши шар на значок корзини в панелі шарів.
5
Так як початкове виділення картинки було неакуратним і загальним, займіться деталізацією контуру і більш акуратною очищенням картинки від залишкових фонових фрагментів.
6
Візьміть фоновий ластик (Eraser background tool) і вкажіть в налаштуваннях ластику потрібні значення розміру і жорсткості або м'якості. Чим м'якше буде ластик - тим акуратніше буде виділення.
7
В процесі очистки картинки від фонових фрагментів найкраще міняти розміри гумки від крупнішого до більш дрібному, щоб якісніше обробляти дрібні елементи малюнка. Масштабуйте малюнок і акуратно видаліть навколо нього зайвий фон, зберігаючи контури і не торкаючись самого малюнка.
8
Мягким тонким ластиком проведіть по контуру об'єкта, щоб злегка згладити різкі краю. Після цього малюнок можна вставляти на будь-який інший фон, створювати колажі та листівки.