Як змінити запитання до пароля.

На багатьох сайтах, щоб відновити або змінити пароль до свого аккаунту, потрібно пройти спеціальну процедуру, в ході якої користувачеві буде запропоновано заповнити кілька граф. Відповідь на контрольний питання - один із кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зареєстрований e-mail або реєстрація на соціальному сайті.
Інструкція
1
Використання контрольного питання а при реєстрації на сайті є досить зручним засобом для відновлення або зміни облікового запису. До того ж, цей крок виключає можливість надання доступу до вашої сторінці стороннім людям, так як правильну відповідь на КВ знаєте тільки ви. У разі введення помилкових варіантів система тимчасово заблокується, не дозволивши зловмисникам здійснити підбір відповідей.
2
При реєстрації багато поштові системи і сайти для введення контрольних відповідей пропонують певний набір питання ів. У їх числі дівоче прізвище матері, кличка домашнього вихованця, телефонні номери друзів і подруг, номер паспорта, індекс. Ви можете скористатися одним з даних варіантів або вказати свій питання . Пізніше ви в будь-який момент зможете змінити КВ і відповідь на нього.
3
Всі зміни даних користувача виробляються з меню «Налаштування» шляхом вибору відповідного розділу. Наприклад, щоб редагувати контрольний питання в поштовій скриньці системи mail.ru, потрібно зайти в свій e-mail. Потім знайдіть «Налаштування», цей пункт розташовується на верхній панелі в підміню «Ще». Клікніть на посилання «Налаштування» і перейдіть на сторінку правки.
4
Зліва в списку виберіть розділ «Дані для відновлення пароля». У вікні, зробіть необхідну правку. Тут же у відповідному рядку виберіть питання для використання його в якості контрольного. Якщо запропоновані варіанти вас не влаштовують, вкажіть свій. У наступному рядку напишіть відповідь на нього, бажано, щоб він був однозначним. Введіть код з картинки і збережіть зміни.
5
У «Яндексі» також можна редагувати контрольний питання і відповідь на нього. Для цього з електронної пошти перейдіть на сторінку «Яндекс. Паспорт ». Зробити це можна кількома способами. З поштової сторінки виберіть пункт «Допомога», після чого у вікні зліва в розділі «Вирішення проблем» натисніть на посилання «Зміна пароля». Далі дійте у відповідності з рекомендаціями помічника. Або відразу пройдіть за посиланням https://passport.yandex.ru/passport?mode=passport і внесіть правку в розділі «Змінити персональні дані». Тут ви можете подивитися використовуваний контрольний питання або змінити його на новий, вибравши один із запропонованих варіантів або задавши власний.
6
У системі «Yahoo! Пошта »заміна пароля здійснюється листом-запитом, яке потрібно відправити за адресою ru-account@yahoo-inc.com. В цілях безпеки повідомлення повинно бути відправлено з облікового запису Yahoo !. У темі листа вкажіть «контрольний питання і секретний відповідь». У тіло повідомлення внесіть логін від «Yahoo! Пошти », ваш поштовий індекс, текст питання а і відповідь на нього. При цьому запам'ятайте точне написання секретного відповіді, бо потім у разі його використання потрібно буде провести його з точністю до символу і пробілу.
7
Контрольні питання и змінюються і в соціальних мережах. Наприклад, в «Однокласниках» для цього потрібно під особистою фотографією на вашій сторінці вибрати пункт «Ще» і перейти в розділ «Змінити настройки». У відкритому після кліка на дану посилання вікні натисніть на рядок «Контрольний питання і відповідь». Потім введіть свій пароль, питання і відповідь на нього.
8
Аналогічно секретний питання змінюється і в інших поштових сервісах.