Як завантажити в Фотошоп ефекти.

Прикрасити зображення різними ефектами можна не тільки за допомогою штатних інструментів редактора Photoshop. Для цієї мети можна використовувати додаткові плагіни, кисті, фігури, стилі, градієнти і екшени.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - інсталяційний файл плагіна;
  • - файли з розширенням abr, csh, grd, pat, asl, atn.
Інструкція
1
Одним із способів накладення ефектів на редаговане зображення в Photoshop є застосування додаткових плагінів, незалежних модулів, які підключаються до програми, щоб розширити її можливості. Опис їх дії можна виявити на інтернет-ресурсах, пов'язаних з графічним дизайном.
2
Для підключення плагіна до графічного редактору подвійним кліком запустіть інсталяційний файл, який можна завантажити з сайту розробника, і виконуйте поетапні інструкції. Якщо додаток було встановлено в папку за замовчуванням, після запуску Photoshop ви зможете виявити опцію для відкриття його вікна в меню Filter або в папці з назвою фірми-розробника, яка з'явиться в тому ж меню.
3
Додати ефекти до картинки можна за допомогою компонентів, які не вимагають установки. До них відносяться кисті, фігури, градієнти, візерунки, стилі і екшени. Кисть для Photoshop являє собою невеликий файл з розширенням abr. Для використання нової кисті, завантаженої з дизайнерського сайту, увімкніть інструмент Brush, відкрийте палітру кистей і викличте меню, натиснувши на кнопку в правому верхньому куті палітри.
4
Скористайтеся опцією Load Brushes і виберіть файл з новою пензлем. Якщо ви хочете додати загружаемую кисть до набору вже відкритих, в діалоговому вікні, яке з'явиться при завантаженні файлу, виберіть пункт Append. При виборі варіанту Replace ви заміните набір кистей, завантажених в програму, зразками, які збережені в відкривається файлі. Для того щоб застосувати нову кисть, клікніть по її іконці в палітрі кистей.
5
Для завантаження в графічний редактор нової фігури увімкніть інструмент Custom Shape Tool, відкрийте палітру із зразками фігур, якшо по кнопці в полі Shape під головним меню. Викличте меню тим же способом, що і при установці кисті, і виберіть опцію Load Shapes. Файл з фігурами має розширення csh.
6
Завантаження градієнта або візерунка не надто відрізняється від додавання в Photoshop фігури. Для того щоб отримати можливість відкрити новий градієнт, включіть Gradient Tool. Файл градієнта можна дізнатися з розширення grd.
7
Для завантаження в Photoshop нового візерунка включіть Paint Bucket Tool і виберіть опцію Pattern в панелі налаштувань під головним меню. В результаті ви отримаєте доступ до палітри візерунків, в яку зможете додати новий зразок або набір зразків, застосувавши опцію Load Patterns з меню палітри. Файл візерунка має розширення pat.
8
Стилі шару дають можливість швидко застосувати ефект до зображення і можуть бути завантажені при будь-якому включеному інструменті. Вам буде потрібно викликати меню за допомогою кнопки в правому верхньому куті палітри стилів і вибрати опцію Load Styles. Файли зі стилями мають розширення asl.
9
До ефектів можна віднести екшени, які містять запис послідовності застосування різних інструментів Photoshop. Для завантаження нового екшену скористайтеся опцією Load Actions з меню палітри екшенів і виберіть файл з розширенням atn. Якщо ви хочете накласти ефект на зображення за допомогою екшену, виберіть назву цікавить вас послідовності дій зі списку, який можна побачити в палітрі, і натисніть на кнопку Play.