Як навчитися працювати на компютері.

Комп'ютер - інструмент для вирішення різних завдань. Щоб він розумів ваші команди, ви повинні вивчити «мова», на якому він «розмовляє». Задавайте машині однозначні і зрозумілі їй установки.
Інструкція
1
Запам'ятайте універсальне правило при роботі за комп'ютером: спочатку треба виділити об'єкт (файл, текст), потім вказати, які дії ви хочете над ним призвести. Це системне правило практично не має винятків.
2
Знайдіть на екрані папку «Мій комп'ютер» і відкрийте її, клікнувши по ній два рази лівою клавішею миші. Викличте довідку Windows, натиснувши на клавіатурі клавішу F1. Цією ж кнопкою викликається довідка в будь-якій програмі. Так ви отримуєте можливість знайти всю цікаву для вас інформацію в довідковій системі.
3
В пошуковому рядку введіть текст «поєднання клавіш Windows». Знайдіть розділ «Загальні відомості про поєднаннях клавіш Windows». Роздрукуйте сторінки цього розділу, вивчіть напам'ять. Якщо замість миші ви будете використовувати «гарячі клавіші», це в кілька разів зекономить ваш час при роботі за комп'ютером.
4
Знайдіть самовчитель Пітера Нортона роботи за комп'ютером. Перше його видання називалося «Програмно-апаратна організація IBM PC». Вивчіть по ній пристрій і принципи роботи ЕОМ, познайомтеся з історією персональних комп'ютерів. Важкі для розуміння місця можете пропускати. Пізні видання включають розділи з вивчення Windows і програмного забезпечення Microsoft Office.
5
Вивчити Microsoft Windows і Microsoft Office вам допоможуть також книги видавництва «Microsoft Press». Автори книг брали безпосередню участь у розробці цих операційних систем і додатків до них.
6
Арсенал засобів комп'ютера для вирішення завдань не дуже великий. Тому, вивчивши той чи інший прийом, спробуйте застосувати його до вирішення іншої задачі. Вибудовуйте аналогії.
7
Щоб оволодіти навиком десятипальцевого набору на клавіатурі, скачайте і встановіть програму «Соло на клавіатурі», автором якої є психолог і журналіст В.В. Шахиджанян. Коли ви пройдете всі сто вправ курсу, ви зможете друкувати швидко, не дивлячись на клавіатуру, що значно заощадить ваш час при роботі за комп'ютером.
Корисна порада
Якщо ви новачок і у вас виникають труднощі, попросіть про допомогу більш досвідченого користувача.