Як оформити класну газету. класна стінгазета варіанти скачати.

Скільки б не говорили дорослі про те, що сучасним дітям нічого не потрібно, частіше за все, їм просто нічого і не пропонують. А варіантів, проте, маса. Наприклад, оформлення газети класу - це не тільки цікаве і захоплююче заняття, але і можливість згуртувати хлопців, зайняти їх спільною справою і розвинути їх творчі здібності.
Вам знадобиться
  • Ватман, приладдя для малювання і оформлення газети, принтер.
Інструкція
1
Виберіть актив класу, який займатиметься газетою. Зрозуміло, це не означає, що інші хлопці не зможуть брати участь в її створенні. Просто обов'язково знайдуться ті, кому це зовсім не цікаво, і навпаки, ті, які дуже хочуть проявити свої творчі здібності. За традицією, команду, що займається шкільною газетою, називають редколегією.
2
Розподіліть обов'язки серед членів редколегії. Хтось нехай відповідає за підбір матеріалу, хтось - за оформлення і т.д.
3
Подумайте, який у газети буде формат і що вона взагалі буде утримувати. Можливо, це будуть якісь події з життя класу - нехай навіть найнезначніші. Справдешній двієчник отримав п'ятірку? Чому б не повідомити про це іншим - в кінці кінців, це привід для гордості. Тут же можна розміщувати привітання з днем народження та іншими святами, інформацію про події з життя школи та інше. Що стосується формату, то ідеальним варіантом буде звична всім стінгазета. Хоча, якщо є бажання і матеріальні можливості, чому б не оформити, скажімо, щотижневий новинний листок, по примірнику якого отримуватиме кожен учень класу.
4
Можливо, хтось із хлопців хоче спробувати себе в ролі журналіста. Чому б і ні? Нехай матеріали друкуються на окремих аркушах, які можна буде прикріплювати до газети - це у випадку зі стінгазети. А якщо ви вирішили випускати звичайну газету , то там не виникне проблем з розміщенням заміток.
5
Якщо ви вирішили робити стін газету , то обов'язково влаштуйте інтерактив - просунуті в технічному плані школярі напевно оцінять, наприклад, ідею із загальним чатом або ICQ, які можна влаштувати на одній з ділянок ватману. Така традиція існує в багатьох літніх таборах. Намалюйте рамку, яка нагадує віконце аськи, нехай хлопці пишуть туди все, що захочуть. Але заздалегідь обговоріть правила написання: ніякої нецензурної лексики, образливих виразів і т.д.
6
Втім, можна і не імітувати інтернет-технології, а використовувати їх для створення газети. Можна створити простенький сайт на безкоштовному домені, а можна завести блог класу, доступ до якого буде у кожного з учнів. Для цієї мети підійде навіть якась соціальна мережа, начебто VK, адже там є можливість створення вікі-розмітки.
Корисна порада
Головна умова оформлення стінгазети - можливість постійно оновлювати в ній матеріали, як у звичайній. Тому зробіть спеціальні куточки або рамки, в які можна буде вставляти нові листи.