Як змусити себе вчити уроки.

Як приємно отримувати високі оцінки в школі. Похвала вчителів, гордість за улюбленої дитини від батьків, заздрість однокласників. Кожна дитина мріє про це, але далеко не всі отримують ці самі «хороші» оцінки. Проблема нинішньої молоді полягає в тому, що вони більшу частину часу проводять за комп'ютерними іграми, сидять в інтернеті, а на навчання часу зовсім немає. Але якщо ти все-таки зважився взятися за розум, то прочитай уважно ці рекомендації і у тебе все вийде!
Інструкція
1
Прийшов зі школи, не сідай за комп'ютер. Співаєш і відразу ж за уроки . Тим більше, що швидше ти закінчиш робити уроки , тим більше у тебе буде вільного часу. Позбудешся докори сумління.
2
Для початку прибери свій робочий стіл. Прибери все зайве, що може відволікати тебя.Обязательно вимкни комп'ютер, щоб не було спокуси перевірити пошту або пограти в гру.
3
Почни з предметів, які тобі даються легко. Потім переходь на більш складні, під кінець залиш не складно роботу, начебто переписування начисто.
4
Якщо щось не виходить, відклади на деякий час, мізки відпочинуть і відповідь прийде тобі в голову або попроси допомоги у батьків.
5
Коли завдань багато, розбий роботу на кілька етапів. Закінчив етап, зроби невелику перерву. Так з'явиться стимул швидше зробити наступний етап, щоб відпочити ну і так далі до кінця.
6
Робити перерви в роботі необхідно. Не варто звалювати на себе всі відразу, рано чи пізно мізки втомляться, і ти почнеш допускати помилки. Так що краще робити маленькі перерви, а потім зі «свіжими мізками» повертатися до работе.Но пам'ятай, що після перерви важче посадити себе доробляти уроки . Тому не включай комп'ютер і телевізор, краще послухай спокійну музику і полежи на дивані, щоб відпочила спина. Або зроби гімнастику, щоб додати собі сил і бадьорості.
Корисна порада
Якщо будеш старатися, то неодмінно доб'єшся великих успіхів у навчанні. Удачи!
Підготовка до іспиту може стати нескладним і навіть цілком цікавою справою, якщо правильно мотивувати себе, скласти план занять. Причому не менш важливо налаштуватися на позитивний лад, якого так не вистачає тим, хто дивиться на гору підручників, смакуючи самі нудні годинник у своєму житті.
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно мотивувати себе, знайти ціль, заради якої ви готові присвятити кілька годин життя вивченню квитків. Ідеальний мотив для навчання - бажання отримати нові знання. Цей мотив виникає тільки в тому випадку, якщо предмет цікавий вам. Інтерес виникає до того, що нам близьке, в чому ми хочемо розібратися, що будемо застосовувати на практиці. Часто інтерес відсутній до того предмета, який не зрозумілий, в цьому випадку необхідно почати не з квитків, а з самих азів, розібратися в основних поняттях, можливо, з появою першого розуміння, виникне і бажання дізнатися щось ще.
2
Квитки краще вчити не підряд, а з тих тем, які вам цікавіше. Спробуйте читати не тільки підручник, де матеріал може бути викладений занадто сухо, але і науково-популярну літературу з цього предмету або спогади людей, які присвятили себе відповідної науці, це відкриє для вас нові грані досліджуваного матеріалу.
3
Спробуйте застосувати до себе мотиви покарання і заохочення. Уявіть, як вас виганяють з інституту, всього лише через те, що вам ліньки витратити кілька годин на день на навчання. Пообіцяйте собі, що за кожен вчинений квиток ви будете якось нагороджувати себе.
4
Обов'язково складіть докладний план підготовки до іспиту. Це дуже дієва методика. По-перше, викреслювання виконаних пунктів плану дуже приємний з психологічної точки зору момент, він може стати відмінним мотивом для навчання. По-друге, розпланована задача ділиться на безліч дрібних підзадач, виконання кожної з яких не здається складною справою, а от коли ви дивитеся на весь обсяг роботи цілком, у вас можуть опуститися руки.
5
Психологи з'ясували, що людина тим охочіше виконує роботу, чим ближче термін її завершення, тобто коли ви бачите, що ваша задача полягає у вивченні всього одного квитка протягом години, вам буде легко виконати це прямо зараз. Але коли ви дивитеся відразу на 30 квитків, які необхідно вивчити за два тижні, термін завершення справи буде здаватися таким великим, що ви захочете відкласти початок роботи.
6
Для деяких людей хорошою мотивацією буде азарт, ви можете змагатися самі з собою, наприклад, чи зможете ви вивчити квитків більше, ніж вивчили вчора. Буде добре, якщо ви знайдете компаньйона, який буде готовий змагатися з вами.
7
Зазвичай підготовка до іспитів - процес, що проходить в самоті, але деяким легше вчитися в групі, а хтось легко запам'ятовує інформацію, коли переповідає її іншим. Якщо це ваш випадок, постарайтеся знайти собі компанію для підготовки до іспиту.