Як відновити вхідні. Як відновити лист в пошті.

Якщо ви випадково видалили всі вхідні повідомлення електронної пошти, не зневіряйтеся. Хоча відновити вміст папки вдається не завжди, але спробувати варто, оскільки шанси повернути повідомлення достатньо великі.
Інструкція
1
Деякі поштові служби при використанні опції «Вибрати все» або аналогічної відзначають усі повідомлення не в межах папки, а лише в межах сторінки. Перевірте інші сторінки - можливо, з них повідомлення не пропали.
2
Не виходячи з веб-інтерфейсу, перейдіть в папку «Видалені» або «Кошик». Перевірте, чи не виявилися чи стерті вами повідомлення перенесеними туди. Виділіть їх і перенесіть в папку «Вхідні» (можливо, доведеться переносити вручну кожну сторінку). Не виходьте з ящика, поки не перенесете всі листи, оскільки в деяких поштових службах передбачена автоматична очистка папки «Видалені» при виході.
3
Якщо ви користуєтеся НЕ веб-інтерфейсом, а поштовим клієнтом і при видаленні не вибрали опцію «Видалити повідомлення на сервері» або аналогічну, значить, папка «Вхідні» у вас очищена тільки локально. Зайдіть в поштову скриньку через веб-інтерфейс або з іншого комп'ютера, і ви знову зможете читати вхідні повідомлення.
4
У випадку якщо ви видалили листи з сервера через веб-інтерфейс, але до цього перевіряли пошту за допомогою програми-клієнта, запустіть її, але інформацією з сервером не з'єднуйте. Зробіть резервну копію повідомлень, які ви встигли скачати. Так само поступите і в тому випадку, якщо ви очистили папку «Вхідні» на сервері з одного комп'ютера, але встигли перед цим скачати вміст цієї папки поштовим клієнтом на іншій машині.
5
Виявивши, що повідомлення видалені з сервера, а їх локальної копії не залишилося ніде, перевірте в налаштуваннях облікового запису, чи не активована переадресація на інший приналежний вам ящик. Якщо така є, увійдіть в цей ящик - в ньому знаходиться копія ваших вхідних повідомлень.
6
Врахуйте, що деякі поштові служби автоматично видаляють повідомлення з папки «Спам» або «Підозрілі», якщо вони надіслані більше кількох днів тому. Періодично заглядайте в цю папку. Ті листи, які потрапили в неї помилково, а насправді спамом не є, переміщайте вручну в папку «Вхідні».