Як відновити вилучені номера. Які номери належать оператору билайн.

Відновити видалені телефонні номера можна самостійно, навіть не вдаючись до допомоги фахівців сервісних центрів. Практично будь-яка компанія стільникового зв'язку сьогодні безкоштовно надає подібні послуги на своїх офіційних сайтах.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - можливість виходу в інтернет.
Інструкція
1
Зверніться до вашого оператора зв'язку, щоб отримати деталізацію свого рахунку. Вам нададуть повний список вихідних і вхідних номерів за певний відрізок часу, після закінчення якого відновлення деталізації рахунки просто не представляє сенсу. Звернутися до оператора можна за телефоном, вказаним в інструкції до мобільного телефону. Оператор відповість на всі запитання й дасть докладну консультацію, за допомогою якої можна буде прийняти оптимальне рішення.
2
На особистому сайті свого оператора зв'язку через інтернет-помічника замовте деталізований звіт, скориставшись функцією деталізації розмов і контролю витрат. Ці послуги надаються кожній людині, котра має мобільним телефоном, за умови зазначення індивідуальних даних власника сім-карти (кодове слово, паспортні дані) і позитивного балансу.
3
Перегляньте уважно весь список контактів (повідомлень або телефонних дзвінків) за вказаний часовий період і виберіть ті номера , які найкраще задовольняє певним параметрам. Це може бути точні час і дата повідомлення або дзвінка, кількість повідомлень або дзвінків, тривалість розмови і т.д.
4
Окрім безкоштовного використання деталізованого звіту, також можна скористатися спеціальними програмами, призначеними для сканування мобільних телефонів і дозволяють відновити видалені повідомлення і номера . Після закінчення півроку всі контакти з деталізованого звіту видаляються. Однак цей спосіб дорого коштує, тому що необхідно купувати програми для сканування за досить високою вартістю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OtrpTbmYTi8