Як себе вести після операції.

Успіх хірургічного лікування залежить не тільки від майстерності оперує лікаря, але і від того, наскільки гладко пройде післяопераційний період. Важливу роль при цьому грає як оснащеність медичної установи, так і поведінку хворого.
Інструкція
1
Ранній післяопераційний період триває близько тижня. У перші дні після хірургічного втручання самопочуття хворого здебільшого залежить від якості роботи медичного персоналу та наявності в лікарні необхідних ліків та апаратури. Однак навіть у цей період потрібно докласти максимум зусиль, щоб прискорити одужання.
2
Під час і після хірургічного втручання можуть виникнути порушення в роботі сердецно-судинної та дихальної системи. Найчастіше це трапляється у літніх і ослаблених людей, а також у хворих, які перенесли тривалу травматичну операцію. Через сильну болю активні рухи неможливі, однак повна нерухомість гальмує одужання. Добре, якщо ви знайдете в собі сили для виконання дихальної гімнастики. Щогодини робіть кілька глибоких вдихів і видихів.
3
На другу добу після операції пробуйте самостійно міняти положення тіла. Спочатку без сторонньої допомоги буде непросто навіть повернутися на бік, але вже на наступний день можна починати сідати, якщо, звичайно, до цього немає протипоказань. Чим більше ви будете рухатися, нехай навіть перемагаючи біль, тим швидше налагодиться робота кишечника і дихальної системи.
4
Якщо післяопераційний період протікає гладко, на 3-4 добу можна спробувати встати і зробити кілька кроків. В цьому час ви можете відчути слабкість і сильне запаморочення, тому буде краще, якщо поруч буде людина, яка підстрахує і не дасть втратити рівновагу.
5
Повноцінне харчування відіграє важливу роль в післяопераційний період. Однак не можна накидатися на їжу в перші дві доби, навіть якщо ви відчуваєте сильний голод. У перший день пийте воду і солодкий чай, а якщо дозволить лікар - слабкий курячий бульйон. На другу добу після операції дозволяються вівсяний і рисовий відвар, фруктово-ягідний кисіль. З третього дня вводите в раціон м'ясне пюре і кисломолочні продукти. Слідкуйте за роботою кишечника. При появі будь-яких порушень негайно повідомте лікаря.
6
З 4-5-го дня після операції можна розширити раціон. Включіть в меню відварну рибу, парові котлети, каші, супи-пюре і т.д. Слід зауважити, що схема введення нових страв може відрізнятися в залежності від складності проведеної операції.
7
Дотримуйтесь будь лікарські рекомендації, намагайтеся не нервувати і не перенапружуватися. Не відмовляйтеся від денного сну - лише за наявності повноцінного відпочинку (як нічного, так і післяобіднього) можна сподіватися на швидке одужання.