Як відео скинути в комп'ютер.

Мобільні телефони все частіше використовуються не тільки як засіб для дзвінків. Камера сучасного телефону дозволяє знімати відеоролики достатньо хорошої якості. Для зберігання і обробки відео, знятого на мобільному, треба скинути відео-файли в комп'ютер .
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - карта пам'яті телефону;
  • - карт-рідер;
  • - спеціальні програми, встановлені на комп'ютер.
Інструкція
1
Підключіть телефон за допомогою USB-кабелю до комп'ютер у. Вставте міні-роз'єм в порт телефону, звичайний роз'єм вставте у відповідний порт ПК. Дочекайтеся появи на екрані вікна з вибором дій, які можна зробити за телефоном. Залежно від місцезнаходження відео, виберіть вікно пам'яті самого телефону або карту пам'яті (Phone Card або Memory Card).
2
Виберіть пункт «Відкрити для перегляду файлів». У папці, двічі натисніть на папку «Відео» (Video), щоб відкрити її. Далі виберіть потрібне відео, клікнувши на нього, після чого папку, де воно знаходиться.
3
Відкрийте її і розташуйте це віконце поруч з віконцем папки телефону Video. Перетягніть вбрання відео з телефону в папку комп'ютер а. На екрані з'явиться діалогове вікно, що показує, скільки часу залишилося до повного перекачування.
4
Якщо ви не хочете перетягувати, скопіюйте відео з телефону. Натисніть на нього правою кнопкою миші/тачпада і виберіть дію «Копіювати». Закрийте папку з відеороликом, так як він зберігся в буфер обміну.
5
Відкрийте папку вашого ПК, куди ви хочете зберегти ролик. Клікніть правою кнопкою миші по порожньому простору і виберіть "Вставити". На екрані з'явиться рядок стану, що показує, як відео перекачується в ваш комп'ютер .
6
Якщо ви володієте продуктом компанії Apple, скачайте програму IMTOO iPad Mate. Запустіть, активуйте за допомогою keygen. Підключіть USB-кабелем iPhone до комп'ютер у. Закрийте або вимкніть на час iTunes в диспетчері завдань. Запустіть програму.
7
Якщо буде запропоновано активувати програму. В поле «Ім'я» введіть Mulder; в поле License Code вставте код 03F488371B40564835D-B592-F1F7-6ADC-0F1. Натисніть «Ок». В програмі виберіть розділ «Відео» і клікніть на необхідне відео правою кнопкою миші. Виберіть дію Copy to Computer. Дочекайтеся закінчення перекачування відеоролика в комп'ютер .
8
Щоб перенести відео з флеш-карти, вставте роз'єм флешки в порт комп'ютер а. Виберіть папку і відеоролик, натисніть на ролик правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати". Вставте в бажану директорію на комп'ютер е, клацнувши правою кнопкою миші по порожньому простору і вибравши «Вставити».
Зверніть увагу
Якщо перенесене в комп'ютер відео не програється, перетворіть його в інший формат за допомогою сторонніх конвертерів таких, наприклад, як Xilisoft Converter Ultimate.
Корисна порада
Сучасні моделі телефонів дозволяють робити завантаження відеороликів на сайт YouTube прямо з телефону, і не переносити попередньо відео в комп'ютер.