Як в Windows 7 знайти прихований файл.

В операційній системі Windows є можливість у властивостях будь-якої папки або файлу встановити атрибут «Прихований». Після цього об'єкт перестане відображатися на робочому столі, у вікні «Провідника» та інших програм. Однак в налаштуваннях ОС можна задати умову, за якої абсолютно всі об'єкти, включаючи і приховані, стануть доступні для звичайних операцій, в тому числі і для пошуку файлів.
Інструкція
1
Можна отримати доступ до потрібних налаштувань через «Провідник» - запустіть його, двічі клацнувши іконку «Комп'ютер» на робочому столі. Якщо робочий стіл закритий вікнами додатків, то можна клікнути «Пуск» правою кнопкою миші і вибрати команду «Відкрити провідник» або просто натиснути клавіші Win + E.
2
Якщо ви знаєте, в якій саме папці слід шукати потрібний файл, то перейдіть в неї за допомогою дерева каталогів в лівій колонці файл-менеджера. А якщо місце пошуків точно не відомо, клікніть напис «Комп'ютер» в тій же колонці.
3
Розкрийте список, що випадає "Упорядкувати", поміщений над деревом каталогів, і виберіть рядок «Параметри папок і пошуку». В результаті відкриється вікно з потрібними настройками.
4
До цього вікна можна дістатися й іншим шляхом - через «Панель управління». Для цього розкрийте головне меню ОС, запустіть панель і перейдіть в розділ «Оформлення та персоналізація». У секції «Параметри папок» клікніть посилання «Показ прихованих файлів і папок» і вікно з настройками відкриється.
5
А можна поступити ще простіше: натисніть кнопку Win і наберіть на клавіатурі слово «показ». Відкрите головне меню ОС відобразить декілька посилань, серед яких буде і «Показ прихованих файлів і папок» - клацніть її.
6
У вікні управління параметрами папок перейдіть на вкладку «Вид». Прокрутіть до кінця список «Додаткові параметри» і поставте позначку навпроти напису «Показувати приховані файли, папки і диски». Якщо об'єкт, який вам потрібно знайти, відноситься до системних файлів, то приберіть позначку в рядку «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)». Відразу після цього дії на екрані з'явиться попередження про небезпеку маніпуляцій з системними файлами - підтвердіть операцію натисканням кнопки «Так».
7
Клікніть кнопку OK і після цього можете приступати до пошуку - введіть назву файлу або його фрагмент в поле пошукового запиту у правого верхнього кута вікна «Провідника».
Іноді буває, що користувач забуває, в яку директорію зберіг потрібний файл . В операційній системі Windows необов'язково відкривати всі папки поспіль, щоб знайти його. Набагато легше скористатися призначеним для пошуку компонентом.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Windows або кнопку «Пуск» і виберіть у меню команду «Пошук». Відкриється нове діалогове вікно. Це і є засіб для пошуку файл ів і папок. Якщо ви не можете знайти в меню «Пуск» потрібний компонент, налаштуйте його відображення.
2
Клацніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Інший варіант: відкрийте «Панель управління» і клікніть по значку «Властивості панелі завдань і меню Пуск» в категорії «Оформлення і теми».
3
У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Меню Пуск» і натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню Пуск». Відкриється ще одне вікно, зробіть у ньому активної вкладку «Додатково».
4
У групі «Елементи меню Пуск» опускайтеся за списком вниз за допомогою «повзунка» або коліщатка миші, поки не знайдете пункт «Пошук». Встановіть маркер в поле навпроти знайденого пункту і закрийте вікна, послідовно натискаючи на кнопку ОК у всіх відкритих вікнах.
5
У самому ж вікні пошуку потрібний фал можна шукати за різними критеріями: по імені, за датою внесення останніх змін, за розміром і так далі. Всі потрібні параметри задаються в лівій частині вікна. Вкажіть, на яких локальних дисках слід шукати файл , і відзначте відповідні поля маркером.
6
Зверніть увагу на категорію «Додаткові параметри». Найкраще, щоб в полях «Переглянути вкладені папки» та «Пошук в прихованих файл ах і папках» був встановлений маркер, так як, розширюючи область пошуку, ви підвищуєте шанси на те, що файл буде знайдений. Натисніть на кнопку «Знайти» і дочекайтеся закінчення операції. Список знайдених файл ов відобразиться в правій частині вікна.
7
Якщо ви точно пам'ятаєте, в яку папку зберігали файл , відкрийте її та натисніть на кнопку «Пошук» на панелі інструментів. Якщо ви не бачите цю кнопку, правою кнопкою миші по панелі і встановите в контекстному меню маркер напроти пункту «Звичайні кнопки». Коли вікно змінить свій вигляд, задайте в його лівій частині всі потрібні параметри пошуку і натисніть кнопку «Знайти».