Як вести себе в готелі.

Про правила поведінки в готелі слід дізнатися завчасно, при заселенні, а краще перед поїздкою у відпустку. І хоч в окремо взятій готелі вимоги щодо дотримання порядку індивідуальні, все ж універсальні загальноприйняті норми існують.
Інструкція
1
При заселенні в готель особливу увагу приділіть внутрішнім правилам і розпорядкам, а також правилам пожежної безпеки. Ознайомтеся з розташуванням входів-виходів, сходів, ліфтів.
2
Документи, гаманець з грошима та будь-які цінні речі в номері готелю не залишайте. Їх рекомендується зберігати в сейфі у адміністратора або носити з собою. Іноді в номері готелю може стояти персональний сейф. Однак перш ніж користуватися камерою зберігання, дізнайтеся у чергового умови - сейф може бути платною послугою. І ще одне правило безпеки особистих речей: паспорт тримайте окремо від грошей.
3
За користування додатковими послугами - платними телевізійними каналами, минибаром, «живим будильником», телефоном, стоянкою автомобіля - у більшості готелі й доведеться платити за прейскурантом. Перед заселенням ознайомтеся з ним.
4
Номер готелю може відкриватися ключем або електронною карткою. Якщо ви їх втратили, негайно поінформуйте адміністратора готелю. Швидше за все, за втрату доведеться сплатити штраф, але інакше ви в свій номер не потрапите і ризикуєте збереженням власного майна.
5
В готелі не слід шуміти, поводитися непристойно, голосно лаятися, битися і т.п. Дотримуйтеся тиші і чистоту, поважайте працю керуючого, консьєржа, покоївки. А також не викликайте роздратування і не доставляйте дискомфорт іншим постояльцям. Вони, як і ви, заселилися в готель, щоб відпочити, спокійно переночувати.
6
Не кидайте і не залишайте після себе в номері і в коридорі харчові відходи, використані засоби особистої гігієни, пляшки, упаковку та інше сміття. До речі, в європейських країнах за кинутий на вулиці недопалок, папірець і т.п. вас можуть оштрафувати.
7
Як правило, сніданок в готелях включається у вартість проживання. Зазвичай це шведський стіл. Тобто ви можете скільки завгодно, а ось виносити продукти з ресторану категорично заборонено. Це може бути розцінено як крадіжка. Якщо ж сніданок вам доставляють прямо в номер, ви можете робити з ним все, що побажаєте.
Невміння вести сімейний бюджет і грамотно розпоряджатися тими грошима , які у вас є, призводять партнерів до взаємного розчарування, невдоволення і кривд, а деякі сім'ї і до розлучення. Для щасливого сімейного життя, крім усього іншого, необхідно ще й фінансове благополуччя.
Вам знадобиться
  • - Конверти;
  • - банківський рахунок замість пластикової карти.
Інструкція
1
Купіть, наприклад, 10 конвертів. На кожному з них зробіть відповідний напис, припустимо, «Комунальні платежі», «Продукти», «Одяг», «Відпочинок і розваги», «Інвестиції» і так далі залежно від ваших потреб і потреб.
2
Розподіліть свій загальний сімейний бюджет по цих конвертах. Зробіть це з розрахунком того, що вам повинно вистачити цих сум до отримання наступної зарплати.
3
Не забудьте і про конверт «Резерв». Це один з найнеобхідніших конвертів. Нехай ви будете виділяти невелику суму, наприклад, 100 рублів або 300. Хтось може одну тисячу, а хтось 10-20 тисяч. Тут справа не в сумі, а в принципі. Необхідність залишати резерв при кожному надходженні грошей - це незаперечний факт. І якщо в цьому місяці у вас не виникли непередбачені витрати, не витрачайте гроші на придбання чергової речі, відкладіть їх на тривалий резерв. В будь-якій сім'ї рано чи пізно трапляються ситуації, які вимагають непередбачених грошових коштів.
4
В сім'ях, де є діти, заведіть конвертики на кожну дитину. Так вам простіше буде зрозуміти, скільки коштів і на що йде, скільки залишається в резерві і т. П.
5
Визначтеся з чоловіком, хто за який конверт буде нести відповідальність. Хто буде оплачувати комунальні платежі, хто складати список і робити закупівлі, хто інвестувати, а хто резервувати і т.д.
6
Не сваріть чоловіка або себе, якщо з першого разу у вас не все вийшло. Якщо ваш чоловік знову розтратив гроші з конверта «Комунальні платежі» або «Резерв», не намагайтеся самі все вирішити і рятувати ситуацію. Не тягніть все на собі, вчіть свого благовірного бути відповідальним.
7
Намагайтеся робити так, щоб накопичення відбувалися самі собою, а розтрати грошей - насилу. Не носіть з собою в гаманці відразу всю зарплату, так ви витратите її набагато швидше. Те ж саме стосується і дебетових, а в особливості кредитних карт. Якщо ви хочете економити, користуйтеся банківськими рахунками як аналогом цим «пластиковим тринькати».
Корисна порада
При економії грошей намагайтеся відкладати їх, а не перерозподіляти на інші, часто непотрібні вам покупки.