Як змінити фігуру в фотошопі. настройка на фотошоп дозволяє прибрати живіт.

Напевно багато дівчат сумують, дивлячись на шикарні фотографії моделей і актрис в журналах, і навіть не підозрюють про те, що половиною своєї краси вони зобов'язані майстрам фотообробки і ретуші. Майже завжди фотографи допрацьовують фотографії, ліквідовуючи недоліки зовнішності за допомогою Фотошопа - і зокрема, редактуре піддаються недоліки фігури. Якщо у вас є фотографія, на якій ви хотіли б бачити себе більш стрункою і витонченою, спробуйте змінити її в Фотошопі за допомогою фільтра Liquify.
Інструкція
1
Відкривши фотографію в Фотошопі , продублюйте шар (Duplicate layer), а потім клацніть на меню Filter і виберіть пункт Liquify, щоб відкрити фільтр, що дозволяє видозмінювати форми об'єктів всіма можливими способами.
2
На панелі управління в лівій частині вікна фільр виберіть Forward warp tool - інструмент, що спотворює поверхню і стискаючий її, - і підберіть відповідний розмір кисті і її щільність і тиск, в залежності від того, яку саме частину тіла ви будете зменшувати . Розмір по ходу редагування ви будете регулювати постійно, так як для різних областей тіла буде потрібно різний розмір кисті.
3
Для того, щоб запобігти спотворення тих місць, які ви хочете залишити незмінними, обробіть їх інструментом Freeze mask tool.
4
Обробіть потрібні області фігури фільтром і натисніть ОК, щоб застосувати зміни до фотографії. Щоб зробити зміни реалістичними і позбутися від розмитості і нечіткості на оброблених областях, знову відкрийте меню фільтрів і виберіть розділ Sharpen.
5
Потім встановіть рівень прозорості шару (Opacity) на 50% і створіть маску шару (Create layer mask). Після цього інвертуйте маску, натиснувши Ctrl + I.
6
Вибравши білий колір на палітрі, зафарбуйте пензлем спотворені на початку обробки області, після чого злегка зменшіть прозорість шару. Чіткість фотографії повернеться, і зміни будуть виглядати достовірно.