Як відзначити 1 квітня на роботі.

Незважаючи на те, що 1 квітня відзначається як свято сміху вже дуже давно, офіційним вихідним цей день не є. Тому у вас є можливість відзначити день веселощів на роботі з улюбленим колективом.
Інструкція
1
Розіграйте колег. Подумайте, яким співробітникам вашої компанії який прикол підійде. Знайдіть декілька об'єктів для ваших жартів і постарайтеся встигнути здійснити задумане в першій половині дня, адже вранці ваші колеги будуть найменш пильні. Вибирайте тих людей, які зможуть адекватно відреагувати на розіграш. Крім того, жарти не повинні бути злими і жорстокими. Утримайтеся від приколів, які можуть налякати співробітників, трудящих у вашій організації. Кращим варіантів буде, якщо ви зможете придумати розіграш для цілого колективу відразу. Так всі зможуть взяти участь в веселощі, і ніхто не відчує себе скривдженим.
2
Влаштуйте веселе чаювання. Солодощі допоможуть вам і вашим колегам покращити настрій і зробити атмосферу в офісі ще тепліше і безтурботніше. Купіть великий красивий торт, бажано з мультиплікаційними або казковими героями на верху. Можна замовити торт-сюрприз незвичайної, забавної форми. Зберіть весь колектив і роздайте частування. Попутно ви можете влаштувати гру у фанти. Нехай всі працівники здадуть по одній речі, своєї, в загальний мішок. Визначте ведучого, який повинен витягувати по одному фанту з мішка. Власник речі повинен розповісти анекдот, смішну історію з життя або якось інакше розсмішити присутніх.
3
Запросіть клоуна. Якщо у вашому офісі панують не надто суворі правила, в день сміху можна покликати коміка до вас на роботу. Його поява не тільки розвеселить ваших колег, але і дасть їм можливість знову відчути себе дітьми. Знайдіть фірму, яка надає такі послуги, і заздалегідь обговоріть з артистом основні пункти його програми. Якщо клоун зможе обіграти не тільки тему дня дурнів, а й сферу, в якій ви працюєте, настрій присутніх підвищиться ще більше. Не забудьте узгодити вашу ідею з керівництвом вашої компанії.
Святкувати 1 квітня - це звичай, який існує в багатьох країнах. Це день розіграшів і жартів, тому і відзначати його варто, придумуючи і втілюючи в життя розіграші та жарти. До речі, в Іспанії теж святкують День Дурня (так часто називають 1 квітня), правда, 28 грудня. Якщо ви не знаєте, як відзначити 1 квітня, почитайте про те, як його відзначають в інших країнах.
Інструкція
1
Офіційна версія зародження цього чудового свята свідчить наступне: початок свята було покладено ще в XVI столітті при переході з Вікторіанського на Григоріанський літочислення. Тоді у Франції видали указ про перенесення свята Новий Рік з 25 березня на вже звичну для нас дату: 1 січня. А над тими, хто продовжував відзначати Новий Рік 1 апреля (в останній день тижня новорічних свят), жартували і дарували їм порожні або смішні подарунки.
2
Перший масовий першоквітневий розіграш в нашій країні мав місце в 1703 році в Москві. Глашатаї на всіх великих вулицях закликали народ відвідати нечуване уявлення. Однак люди, які зібралися на площі в зазначений день (1 квітня) і годину побачили лише плакат з написом: «1-й квітень - нікому не вір», вивішений на підмостках.
3
Широке поширення традиція святкувати 1 квітня отримала в XVI столітті в американських колоніях. Люди необразливо жартували над товаришами, даючи безглузді доручення типу «принеси комариний жир/солодкий оцет/щось в цьому роді».
4
В Англії дату 1 квітня називають «Днем усіх дурнів» (англ. All Fools Day). Зазвичай жартують з раннього ранку і до полудня, супроводжуючи розіграш добрими криками «Квітневий дурень!» (Англ. April's Fool!).
5
Найпопулярніший розіграш в Англії, який отримав розголос, стався в 1860 році в Лондоні. Не підозрюють англійці отримали запрошення бути присутніми на «щорічній урочистій церемонії вмивання білих тигрів» в Тауері в зазначений час. На цей розіграш «клюнуло» безліч людей. Церемонії, зрозуміло, ніякої не було.
6
Цікавий той факт, що 1 квітня в жодній з країн не стало офіційним вихідним.
7
Розігруючи друзів і жартуючи над ними 1 квітня, пам'ятайте про те, що ніхто не любить злих жартів. Одна справа розвеселити або розіграти людини, а зовсім інша - налякати його до нападу або виставити в смішному або безглуздому вигляді. Жартуєте і розігруйте в цей день - це ідеальний спосіб відзначили 1 квітня. І нехай жарти ваші будуть добрими і веселими.