Як навчитися писати англійською мовою. Як писати на англізком мові надія.

Англійська мова необхідна в багатьох сферах діяльності. Приміром, його знання потрібно при влаштуванні на роботу в компанії, що підтримують зв'язки з іноземцями. Тому важливо вміти грамотно писати, щоб бути компетентним фахівцем.
Вам знадобиться
  • - підручники;
  • - книги англійською мовою;
  • - доступ в інтернет;
  • - icq.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно отримати базові знання з англійської мови, мати уявлення про структуру оповідних і питальних пропозицій, володіти хоча б мінімальним словниковим запасом. Запишіться на курси для початківців вивчати іноземну мову (таких повно в кожному місті) або візьміться за підручники. Для отримання початкових відомостей підійдуть і книги для молодших школярів.
2
Якщо ви володієте мінімальними знаннями англійської та хочете навчитися грамотно писати, найкращий помічник у цьому - практика. Пишіть твори, вибирайте уривки з книг англійською, переводите їх на російську мову, а потім знову на англійську, і так до тих пір, поки ваш переказ не стане схожим на оригінал. Бажано, щоб у вас був знайомий, який володіє іноземною, який зможе перевірити ваші твори і виправити помилки.
3
Діти, які в дитинстві багато читають, зазвичай роблять менше помилок під час письма, ніж ті, хто не любить читання. Поповніть вашу бібліотеку кількома книгами, написаними на мові туманного Альбіону. Запам'ятовуючи фрази і пропозиції, що попадаються вам на книжкових сторінках, ви зможете вжити їх і в письмовій мові.
4
Знайдіть собі друга-іноземця. Завдяки інтернету ви можете познайомитися з цікавим співрозмовником з будь-якої частини світу. Багатьом цікаво, як живуть люди в інших країнах, тому безстрашно стукайте в «аську» англійцю чи американцю і розвінчують міф про білих ведмедів, які грають на балалайках.
5
Можете зайнятися написанням паперових листів. Приміром, зареєструйте на сайті postcrossing.com, учасники якого відправляють один одному листівки в різні країни. Традиційно міжнародною мовою спілкування вважається англійська. Отримувати поштові листівки з різних куточків світла цікаво й стимулює до подальшої практиці у вивченні англійської мови.