Як захистити файл hosts. Як захистити файл від змін.

Операційні системи Windows, на жаль, володіють великою кількістю вразливостей. Проте в більшості випадків можна запобігти їх використання зловмисниками.
Вам знадобиться
  • обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Файл hosts використовується для перенаправлення користувача на потрібні web-адреси. Щоб зупинити спробу зміни даного файлу необхідно самостійно налаштувати його параметри. В іншому випадку ви ризикуєте опинитися жертвами шахраїв. Завантажте систему і перейдіть до системного розділу жорсткого диска.
2
Відкрийте папку Windows і виберіть каталог System32. Тепер відкрийте папку drivers і перейдіть в підкаталог etc. Увімкніть відображення прихованих і системних файлів у використовуваному файловому менеджері.
3
При роботі з системою Windows Seven відкрийте панель управління і виберіть підменю «Оформлення та персоналізація». Тепер відкрийте пункт «Показ прихованих папок і файлів», розташований в меню «Параметри папок».
4
Проскрольте вниз відкрилося меню і поставте галочку біля пункту «Показувати приховані файли і каталоги». Оновлення вікно провідника в папці etc і клацніть правою кнопкою миші по файлу hosts. Врахуйте, що вам необхідно редагувати файл без розширення, а не hosts.ics.
5
Відкрийте вказаний файл за допомогою доступного текстового редактора. Видаліть весь вміст цього файлу. Спочатку він містить тільки опис функцій, які можуть бути реалізовані з його допомогою.
6
Збережіть порожній файл. Відкрийте його властивості, активуйте пункти «Прихований» і «Тільки читання», розташовані у вкладці «Загальні». Натисніть кнопку «Застосувати».
7
Можливості системи Windows Seven дозволяють відкривати доступ до файлів тільки для певних користувачів. Використовуйте цю функцію, щоб забезпечити безпеку ПК. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і виберіть пункт «Доступ».
8
У спадаючому меню виберіть пункт «Конкретні користувачі». Видаліть всі наявні акаунти. Тепер натисніть кнопку «Додати» і введіть ім'я облікового запису, яку ви найрідше використовуєте для доступу в інтернет. Збережіть параметри і перезавантажте ПК.