Як змінити текст в фотошопі. Як вибрати швидко шрифт в фотошопі.

Текстовий інструмент - вкрай зручна і корисна функція Фотошопа, що дозволяє доповнювати ваші графічні роботи і фотографії самим різним текстовим оформленням. У інструменту текстового введення в Фотошопі - величезний потенціал можливостей, і дізнавшись про них докладніше, ви відкриєте перед собою нове творче простір для оригінальних експериментів. У цій статті ви дізнаєтеся, якими особливостями володіє інструмент Type Tool.
Інструкція
1
Щоб активувати інструмент тексту, натисніть клавішу T або виберіть відповідний значок на панелі інструментів. Утримуючи клавішу миші на значку на панелі інструментів, ви побачите декілька режимів текстового вводу - горизонтальний, вертикальний, а також горизонтальні і вертикальні маски тексту, що дозволяють створити цікаве буквене виділення.
2
Клацнувши курсором з обраним текстовим інструментом в будь-якій області робочого вікна, ви створите новий текстовий шар. Згодом курсор для набору тексту можна помістити в будь-яке місце текстового шару.
3
Після того, як ви введете текст, вибравши потрібний шрифт і кегль, натисніть Ctrl + Enter, щоб застосувати введення тексту. В будь-який момент написану фразу можна перемістити в інше місце, використовуючи інструмент переміщення, викликавши його через панель інструментів або клавішею V.
4
Змінювати форму і розмір текстового блоку ви зможете, відкривши в меню Edit інструмент Free Transform, що пропонує безліч форм для трансформації об'єкта. Розтягуйте, звужуйте і змінюйте текстовий блок на свій розсуд, а також застосовуйте до нього різні типи спотворень.
5
Також для спотворень можна використовувати параметр Create Warped Text, клацнувши на текстовому блоці правою клавішею миші і вибравши функцію деформації.
6
Змінити розмір текстового блоку можна, потягнувши за кутовий вузол рамки редагування. Повернути блок можна, встановивши курсор близько бічній частині рамки, щоб він перетворився в вигнуту стрілку.
7
Відкривши розділ Character (розділ символів), ви зможете редагувати тип зображення шрифту, його розмір, колір, відстань між буквами і знаками, встановлювати жирний і похилий кегль, а також вертикальний і горизонтальний масштаб. В цьому розділі ви знайдете безліч функцій, що дозволяють видозмінювати шрифт тексту.
8
За допомогою функції Anti-aliasing ви зможете згладити нерівності вигляду шрифту.
9
Крім того, шрифт можна перетворити в векторну маску шару (Convert type into shape), щоб отримати можливість редагувати текстовий блок як векторну фігуру. Для цього створіть новий текстовий шар і в меню Layer Type вкажіть команду Convert work path. Потім натисніть на кнопку Path selection tool і клацніть по тексту, а потім потягніть за точки, щоб деформувати букви.
Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє наносити нові шари на фон, в числі яких можуть бути і текстові верстви. Після заповнення текстового шару на зображенні з'являється напис, редагування якої стає можливим після вчинення певних дій.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Додайте на зображення текстовий шар. Для цього перейдіть до панелі інструментів, яка знаходиться в лівій частині відкритого вікна, і клацніть лівою кнопкою миші на значку із зображенням букви «Т». Потім клацніть мишею на будь-якій ділянці вашого зображення, на панелі шарів з'явиться новий текстовий шар.
2
Новий шар отримує назву від перших букв слів, що вводяться або фраз. Почніть вводити будь-який текст. Для переміщення цього шару використовуйте спеціальний маркер, що знаходиться в середині поточного виділення - захопіть його лівою кнопкою миші і перетягніть форму введення в інше місце.
3
Щоб змінити форму блоку текстового шару, натисніть верхнє меню «Редагування» і виберіть пункт «Вільне трансформування». Зачепите будь край зображення (квадратний маркер) і потягніть в сторону. За допомогою цього інструменту ви можете виконати будь-яке спотворення текстового блоку, а, відповідно, і самого тексту.
4
Якщо вам необхідно змінити зміст текстового блоку, скористайтеся тим же інструментом, яким створювали напис. Для цього клацніть мишею на кнопці з зображенням букви «Т», потім по потрібному пункту в панелі шарів і виділіть область на зображенні.
5
Зверніть увагу на появу налаштувань тексту у верхній панелі під меню - тут ви можете змінити шрифт напису, його розмір, колір, а також задати для напису оригінальну форму. Після відповідності одній з дій не забудьте натискати клавішу Enter, інакше всі зміни будуть втрачені.
6
Якщо потрібно відкотити зміни, натисніть сполучення клавіш Ctrl + Z + Alt або пунктом «Крок назад» в меню «Редагування». Після внесення всіх змін хочете занести змін. Для цього натисніть верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Зберегти» («Зберегти як ...») або натисніть клавіші Ctrl + S.