Як досягти успіхів у праці.

Прагнення домогтися успіху на роботі, зробити кар'єру, щоб праця приносила не тільки моральне задоволення, а й матеріальне благополуччя, абсолютно зрозуміло і природно. Однак далеко не кожен може цього досягнути. Хтось швидко просувається по службових сходах, а хтось так і залишається в самому низу.
Інструкція
1
Постарайтеся відразу ж навчитися організовувати і цінувати свій робочий час. Поставивши перед собою завдання, її треба вирішувати, не відволікаючись на розмови з колегами, посиденьки, плітки. «Робота передусім!» - Такий повинен бути ваш принцип.
2
Не старайтесь «обійняти неосяжне». Братися одночасно за декілька завдань просто несерйозно. Краще виконуйте їх по черзі, але зате з максимальною сумлінністю і ефективністю. Це напевно не пройде повз увагу керівництва.
3
Обов'язково складайте хоча б приблизний план роботи - на день, тиждень, місяць, із зазначенням проміжних етапів та термінів їх досягнення. Звіряйтеся з ним, роблячи позначки: що ви вже виконали, що ще не вдалося зробити. При кожній невдачі, намагайтеся зрозуміти: чому вона сталася, як уникнути її в майбутньому.
4
Якщо вам щось незрозуміло або ви в чомусь сумніваєтеся, не соромтеся питати поради у більш досвідчених колег. В цьому немає абсолютно нічого ганебного. Набагато гірше буде, якщо ви через неправдиву сором'язливості допустите помилку.
5
Не обмежуйтеся лише виконанням своїх безпосередніх службових обов'язків. В цьому випадку, навіть якщо ви будете на хорошому рахунку у керівництва, кар'єру чи зробите. Запам'ятайте: виконавців багато, організаторів набагато менше. Намагайтеся думати, проявляти ініціативу.
6
Розробіть детальний бізнес-план по впровадженню якогось нового напрямку діяльності, наприклад, або з розширення пропонованого асортименту продукції і постарайтеся зацікавити ним керівника.
7
Знання застарівають дуже швидко. Тому всіляко намагайтеся займатися самоосвітою, проходите навчання, тренінги. Це допоможе вам підвищувати кваліфікацію, витримувати жорстку конкуренцію. Відповідно, посприяє вашому просуванню вгору по службових сходах.