Як змінити мову операційної системи. Як в 7 змінити систему мову.

При покупці комп'ютера з встановленою нелокалізованной операційної системою Windows 7 ви можете внести зміни, додавши потрібний мова за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Vistalizator.
Інструкція
1
Якщо ви звернули увагу на назву програми, в ній міститься слово Vista - старша версія Windows 7. Незважаючи на це, з її допомогою можна локалізувати як середовище системи Vista, так і систему Windows Seven . Варто відзначити, що не всі версії цієї системи потребують використання цієї утиліти. Для Windows Seven Ultimate Edition є інше рішення - утиліта, яка входить до складу стандартного дистрибутива.
2
Завантажити Vistalizator можна на сторінці, зазначеній нижче. Відкрийте посилання Vistalizator, щоб завантажити програму, а потім виберіть потрібну версію Language pack і клацніть мишею по відповідному посиланню. Перед скачуванням переконайтеся в правильності вибору (версія операційної системи і встановлений пакет оновлень).
3
Встановіть програму і запустіть її з меню «Пуск» або з робочого столу. У головному вікні натисніть кнопку Open. У діалоговому вікні необхідно знайти і вибрати пакет локалізації, який нещодавно був скопійований з інтернету, і відкрити (натисніть клавішу Enter).
4
Після вибору потрібного мова а не забудьте натиснути кнопку Install language. Процес установки файлів локалізації займає деякий час, який залежить від продуктивності вашого комп'ютера. У вікні натисніть кнопку Yes або клавішу Enter.
5
Також бажано перевірити наявність нових версій мова ових пакетів, встановлених у вашій операційної системі - для цього натисніть кнопку Update languages. Потім застосуєте зміни, щоб повторно запустити локалізацію. Після завершення цієї операції закрийте програму. У діалоговому вікні, яке повинне з'явитися при виході з утиліти, натисніть кнопку Yes (перезавантаження комп'ютера).
6
При завантаженні системи ви побачите вікно привітання уже локалізованої версії.