Як відкрити таблицю символів.

Таблиця символів в ОС Windows містить перелік всіх відображаються знаків для кожного з встановлених шрифтів. Найчастіше її використовують для введення тих символів , які відсутні на клавіатурі. З неї ж можна отримати інформацію про коди знаків у Юнікод-таблиці. Для виклику цього системного програми можна використовувати досить багато способів.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню операційної системи, натиснувши клавішу Win або клацнувши мишкою кнопку «Пуск». Перейдіть в розділ «Усі програми» і виберіть рядок «Стандартні». Потім розкрийте в меню розділ «Службові», в якому і знайдете потрібну посилання «Таблиця символів » - клацніть її, і додаток буде запущено.
2
У головному меню операційної системи Windows 7 можна не шукати це посилання самостійно, а довіритися вбудованої пошуковій системі. Натисніть клавішу Win і відразу починайте введення назви потрібного компонента ОС. Ви встигнете набрати тільки «таб», коли пошукова система відобразить в першому рядку результатів посилання «Таблиця символів » - клацніть її мишкою для запуску програми.
3
В будь-якій версії ОС Windows можна скористатися для виклику таблиці символів стандартним діалогом запуску програм. У більш ранніх версіях цієї системи (наприклад, в Windows XP) посилання на такий діалог поміщена в головне меню - це команда «Виконати». У Windows 7 за замовчуванням ця команда не відображається, але діалог можна викликати, наприклад, натисканням комбінації з клавіш Win і R. У діалозі запуску наберіть charmap і клацніть кнопку OK. Таблиця символів з'явиться на екрані.
4
Можна самостійно проробити роботу діалогу запуску програм - знайти виконуваний файл charmap.exe і двічі клацнути його мишкою. Зробіть це за допомогою «Провідника» Windows. Відкрийте його, наприклад, за допомогою клавіш Win + E. У файл-менеджері виділіть системний диск, а в ньому - каталог, в який встановлена ОС. У цьому каталозі знайдіть папку System32. У ній і розміщений файл charmap.exe - відшукайте його і запустіть таблицю символів . У Windows 7 з її просунутої пошуковою системою можна скоротити кількість операцій - достатньо перейти на системний диск, а потім ввести в поле біля правого верхнього кута вікна програми назва файлу. «Провідник» сам знайде потрібний об'єкт, правда на це може піти кілька десятків секунд.