Як відрізнити натуральне ефірне масло.

У практиці ароматерапії дуже важливо застосування 100% натурального ефірного масла, оскільки тільки чиста речовина можна назвати безпечним. Використання синтетичних елементів навіть для ароматизації приміщення іноді може викликати негативні прояви, наприклад, алергію.
Інструкція
1
Крапля олії, що потрапила на тканину або аркуш паперу, після випаровування, нерідко залишає кольорове плямочка, особливо це відноситься до масла троянди, блакитний ромашки і жасмину. Ознака натурального продукту - відсутність жирного блиску на місці випарувалася краплі. Зауважте, що процес випаровування природного масла, залежно від того, з якого рослини воно виготовлене, займає до декількох годин і навіть діб.
2
Гарне ароматичну речовину має чистий аромат. Так мандарин пахне мандарином, а м'ята - м'ятою. При цьому запах повинен бути м'яким, а не різким. Природним олив, на відміну від синтетичних, не властиві різкі перепади, агресивні відтінки і нотки технічних домішок. Такий продукт не можна застосовувати.
3
Якісне масло не надто дешево. Потрібно розуміти, що складний виробничий процес вимагає чималих витрат, а обсяг продукції, що випускається не так уже й великий.
4
Все пахощі повинні бути сертифіковані. Попросіть копію сертифіката для ознайомлення. Слово «відновлене» вказує на те, що перед вами синтетичний аромат. Пам'ятайте, що дія оригіналу кардинально відрізняється від дії, що чиниться синтетичним продуктом. Наприклад, натуральний аромат ванілі допомагає подолати тягу до солодкого і зменшує апетит, а штучний - сприяє підвищенню апетиту.
5
Бульбашка, в якому продається масло , повинен бути виконаний з темного скла: синього або коричневого. Виготовлювачам достеменно відомо, що ефірні масла дуже чутливі до світла. Також враховується така властивість масел як здатність поступово випаровуватися на відкритому повітрі. Тому флакончики для натуральних олій, крім туго притертою пробки, забезпечені фіксуючою стрічкою, як у ліків і дозатором.
6
Читайте уважно етикетку. Переконайтеся, що продукт забезпечений анотацією і штрих-кодом. Обов'язково повинен бути вказаний об'єм речовини у флаконі і номер партії. Етикетка очищеного масла, готового до вживання в медичних цілях, містить на це вказівка: «абсолютне 100 - відсоткове ефірне масло ». Якщо масло розбавлене, то в анотації повинно бути вказано назву масла - носія і процентне співвідношення ефірної і жирної складових.