Як перенести зображення на тканину. Як перенести фото на тканину без принтера.

Процес термічного перекладу малюнка сподобається всім членам сім'ї, дозволяючи кожному створювати на основі з тканинних матеріалів свої зображення. А заводська текстура збережеться в незмінному вигляді навіть після прання вироби в пральній машині.
Вам знадобиться
 • - папір для термопереноса зображення;
 • - праска;
 • - тканина;
 • - струменевий принтер;
 • - стійка рівна поверхню.
Інструкція
1
Використовуйте для перенесення зображення будь-яку програму. Якщо воно несиметрично або містить текст, включіть в драйвері принтера функцію «Повернути горизонтально» (Flip horizontal). Дана опція сприяє правильному розміщенню зображення при термоперенос.
2
Для того щоб зробити друк зображення, відкрийте діалогове вікно драйвера принтера. Виберіть у якості типу носія 360 dpi Ink Jet Paper, встановивши дозвіл 360 dpi.
3
Вставте в принтер аркуш паперу для термопереносу. Будьте уважні - правильно располжен друковану сторону. Мітка паперу повинна знаходитися у верхньому правому куті. Прослідкуйте, щоб лист не був скручений або зігнутий в куточках. Регулювальний важіль товщини паперового полотна встановіть на значення «0». Надрукуйте картинку.
4
Виріжте отримане зображення , залишаючи по його краях по 0,5 см. Розігрійте праску до максимальної температури і залиште включеним. Вимкніть функцію подачі пари. Розстеліть на рівній поверхні шматок будь-якої матерії так, щоб звисали його краю. Розгладьте, усунувши всі складки.
5
Переконавшись, що на розстеленому тканини відсутні шви, покладіть на неї виріб, на яке планується перенести зображення . Пропрасуйте його праскою. Віддруковане зображення покладіть на виріб лицьовою стороною вниз, скоректуйте його положення, щоб малюнок ліг саме так, як ви задумали.
6
Постарайтеся для розгладження використовувати тільки широку частину праски. Починаючи з лівого верхнього кута, повільно пересувайте праску вздовж верхнього краю аркуша. При цьому міцно притискайте праска. Процес пропрасовування повинен зайняти близько 30 секунд. Повторіть цю процедуру для середньої і нижньої частин аркуша, проглажівая кожну по 30 секунд. Потім пройдіться праскою по всій поверхні, виконуючи кругові рухи.
7
Переконавшись, що краю стерпного зображення добре пропрасована, вимкніть праску і поставте його в безпечне місце. Зачекайте пару хвилин, поки область перенесення не охолоне. Потім потягніть листок за будь-який кут і зніміть його з виробу.
Тканина з малюнком може дуже стати в нагоді для створення креативних речей з текстилю (папок, записників) або навіть для прикраси інтер'єру. Якщо ви не володієте талантом вишивки або малювання по тканині, є простіший спосіб перевести малюнок на тканину
Вам знадобиться
 • - шматок тканини
 • - картинка на папері
 • 1 спосіб:
 • - кисті/біла акрилова фарба/акриловий лак
 • 2 спосіб:
 • - засіб для зняття лаку для нігтів або розчинник/ложка/ватні диски
Інструкція
1
Вподобану картинку необхідно роздрукувати (найкраще на лазерному принтері). Готуючи до роздруківці малюнок, не забудьте, що при перекладі на тканину він буде відображений дзеркально. Якщо на зображенні є слова, малюнок слід «отзеркаліть» в «Фотошопі» або будь-якому іншому графічному редакторі.
2
Процедуру потрібно проводити в добре провітрюваному приміщенні. Тканину можна для зручності закріпити скотчем на поверхні, якій не страшні хімічні дії: наприклад, стара клейончатий скатертину або скло.
3
Перший спосіб. Тканина в тому місці, куди будете переводити малюнок, густо змастіть художньої білою акриловою фарбою. Потім приклейте картинку до тканини, уклавши малюнок лицьовою стороною на фарбу. Потрібно гарненько, але акуратно розгладити зображення, щоб малюнок приклеївся добре і без бульбашок. Після цього нанесіть ще один шар фарби на тканину - цього разу з виворітного боку. І повісьте тканину сушитися. Коли все висохне, рясно змочіть і дуже обережно зніміть шар паперу. Картинка залишиться на акрилової фарби на тканині. Щоб картинка вийшла яскравіше, зображення можна покрити лаком.
4
Другий спосіб. Покладіть роздруківку на тканину зображенням вниз і зволожите розчинником для лаку для нігтів. Не перестарайтеся - для цього найкраще підійдуть ватяні диски. Слід гарненько розгладити картинку, вигнавши бульбашки повітря. Далі малюнок необхідно «втирати» ложкою круговими рухами - досить старанно, але акуратно, щоб не порвати папір. Періодично піднімайте край паперу щоб перевірити якість перенесення зображення. При необхідності потріть його ложкою ще якийсь час, а якщо розчинник або засіб для зняття лаку випарувалося з паперу, її можна акуратно змочити знову. Коли перекладене зображення висохне, його можна пропрасувати з виворітного боку - так малюнок закріпиться. Тепер його можна навіть прати.
Зверніть увагу
Дані способи можуть не вийти, якщо ваша картинка роздрукована на струменевому принтері або це зображення з газети або журналу. Якщо у вас немає лазерного принтера, скористайтеся послугами фото-салону.
Корисна порада
Якість зображення буде залежати і від того, на якому принтері роздруковується картинка, і від розчинника (краще, якщо він буде без ацетону) і від текстури тканини (найбільш підходящі - гладкі тканини з тонким переплетенням). Якщо не вийшло в перший раз, спробуйте роздруківку з іншого принтера, інший розчинник або іншу тканину.