Як записати з відеомагнітофона. Як записати новини на відеомагнітофон.

Якщо задуматися, ще два десятиліття тому ніхто не думав про DVD-дисках - всі користувалися відеомагнітофонами з касетами формату VHS. Багато улюблених фільмів залишилося на тих відеокасетах. Швидше за все, половина з цих фільмів вже є на DVD-дисках, а деякі досі залишаються записані на диски. Приміром, ваше весілля або весілля батьків. Буде прикро, коли касета зовсім зіпсується, а адже це пам'ять на все життя. Тому існують способи копіювання відео з касет формату VHS на DVD-диски.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення TV-тюнера для захоплення відео.
Інструкція
1
Для того, щоб записати відео з касети в комп'ютер необхідно встановити спеціалізоване програмне забезпечення. Іноді потрібно установка додаткової відеокарти, яка має функцію широкого захоплення відео: відеомагнітофони та відеокамери. Замість такої відеокарти може бути використаний TV-тюнер, що володіє функцією захоплення відео. Якщо говорити про захоплення відео в ноутбук, то тут все трохи складніше. Тому що в ноутбук неможливо встановити новий пристрій. Залишається один вихід - використовувати спеціальні перехідники.
2
Зупинимося на самому оптимальному варіанті, який підходить, як ноутбуку, так і комп'ютера. Підключіть TV-тюнер до вашого комп'ютера. Зверніть увагу, що з'єднання пристроїв має бути тільки «тюльпанами». Встановіть необхідні драйвера.
3
Здійсніть з'єднання 2 пристроїв: відеомагнітофона і комп'ютера.
4
Встановіть спеціалізовану програму, за допомогою якої буде зроблений запис потоку з тюнера. Найпопулярнішими програмами в цій сфері є Pinacle, Fly2000TV, EyeTV, KMPlayer, EyeTV, GB-PVR і багато інших.
5
Вставте відеокасету і включіть захоплення на тюнері. Приготуйте новий чистий диск для запису получившегося відео.
Сучасні цифрові відеофайли можуть бути успішно записані на відеокасету формату VHS. Природно, для здійснення цього процесу ваш відеоплеєр повинен підтримувати функцію запису, а не тільки зчитування інформації.
Вам знадобиться
  • - Відеокасета;
  • - кабелі для підключення плеєра і комп'ютера;
  • - телевізор.
Інструкція
1
Для запису відео на VHS-касету вам буде потрібно або два програвача, або плеєр з функцією запису і персональний комп'ютер. У першому випадку ви зможете перезаписати інформацію з касети на касету, а в другому - перенести цифрову інформацію на аналоговий носій. Зупиніть увагу на другому варіанті.
2
Виберіть тип підключення комп'ютера або ноутбука до телевізора. Можливості сучасних TV дозволяють підключати до них одночасно велику кількість пристроїв. Враховуючи той факт, що запис буде здійснюватися на VHS-касету, підключення можна здійснити по аналоговому каналу, а не цифрового. Якість запису від цього не знизиться.
3
Здійсніть з'єднання відеокарти комп'ютера з телевізором. Налаштуйте параметри синхронної роботи цих пристроїв. Виберіть потрібний режим виведення зображення. В налаштуваннях телевізора вкажіть використовуваний порт, щоб виводити інформацію з відеокарти на дисплей TV.
4
Підключіть відеомагнітофон до телевізора. Зазвичай для цього використовуються канали SCART або комплект «тюльпанів». Увімкніть відеомагнітофон і вставте в нього відеокасету.
5
Підготуйте комп'ютер до відтворення відео. Вимкніть всі програми, які можуть відображати спливаючі вікна. Розірвіть підключення до інтернету і призупините роботи антивірусного ПЗ. Вимкніть стандартні звуки операційної системи.
6
Відкрийте відеоплеєр на комп'ютері. Запустіть потрібний файл. Увімкніть запис зображення з екрану телевізора, використовуючи пульт відеомагнітофон а. Постарайтеся не торкатися до маніпуляторам, щоб не відключити повноекранний режим відтворення. Дочекайтеся закінчення фільму і натисніть кнопку «Стоп».