Як організувати весільний салон.

Відкриття весільного салону - цілком витратне підприємство для початківця бізнесмена. Однак така діяльність дається тільки тим, хто вкладає себе повністю в роботу і отримують від цього задоволення. Якщо вам по-справжньому хочеться займатися весільним бізнесом, зробіть свої перші кроки до цього.
Інструкція
1
Зареєструйте свій салон офіційно. Для початківця бізнесмена краще вибрати одну з 2-х форм власності: ІП або ТОВ. Це найбільш прості види реєстрації, що вимагають мінімального бухгалтерського обслуговування.
2
Знайдіть приміщення для салону . Незважаючи на високу вартість оренди, віддайте перевагу торговим площам в центрі міста, що не тільки підніме вашу респектабельність в очах клієнтів, але і дозволить швидше розрекламувати ваш бізнес. Вибирайте площу не менше 100 м2. Деякі постачальники, як показує досвід, відмовляються працювати з маленькими салону ми.
3
Займіться оформленням салону . Важливо не тільки те, що ви пропонуєте до продажу, але і загальна атмосфера салону . Дівчата, які купують весільні аксесуари, повинні отримувати задоволення від процесу. Прикрасьте все приміщення тематичними фото, зробіть подіум і кабінку для примірки. Розвісьте дзеркала на весь зріст. Замовте вітринні вікна, щоб найкрасивіші моделі суконь можна було побачити з вулиці.
4
Закупіть продукцію для салону . Намагайтеся вибирати сукні не тільки по каталогу, відвідуйте весільні виставки, проконсультуйтеся з фахівцями. Логічно крім одягу закупити аксесуари, з якими можна скласти набори. Намагайтеся під кожну сукню підібрати туфлі, сумочку, рукавички і фату. Не забувайте про сезонність весіль і розширюйте свій асортимент вечірніми нарядами, які можна одягнути як на важливий вечір, так і на другий день весілля.
5
Надавайте весільні послуги. Найміть флориста, перукаря і візажиста. Таким чином, ваші клієнти зможуть вирішити більшість організаційних питань у вас в салоні, що принесе вам не тільки прибуток, але і додаткову рекламу. Крім усього іншого, найміть на роботу швачку, яка зможе, якщо це необхідно, підганяти сукні під покупниць.